Відти Гора
Відти гора, відти друга,
Ніде води не напитися...
Нема роду - родиночки,
Ні до кого притулитися
Ой, стану я під дубочка,
А дубочок та й не батечко.
Ой стану я під липочку,
А липочка не матіночка:
Вітер віє, гілля ломить,
Та й до мене не заговорить.
Ой, стану я під кленочка,
А кленочок та й не братичок .
Ой, стану я під калину,
А калина та й не сестричка :
Вітер віє, гілля ломить,
Та й до мене не заговорить.
Відти гора, відти друга,
Ніде води не напитися ...
Нема роду- родиночки,
Ні до кого притулитися.
Похожие новости.
От Глупости Нет Лекарства (feat. Антон DAS)
Если ослепнешь, то подарю тебе глаза И сердце можешь забирать моё - я только "за" Стал бы твоим донором, был бы другой диагноз От твоей глупости нет лекарства Если ослепнешь, то подарю тебе глаза И
Коламбия Пикчерз
Коламбия Пикчерз не представляет Мне по*** на хит-парады От Прады, Gucci и D&G наряды Не надо, мы и так в поряде Ну где же вы *****, утешьте дядю Занимай место, пока не тесно Хватай поп-корн -
Kiss The World Goodbye
I never had no regrets boys not for nothin' I've done I owed the devil some debts boys and paid 'em all up but one And I don't even regret the livin'
Пошук
Тихо віє вітер опадає листя І морозом в спину дихає зима Опустіло серце ніби ненавмисне Все, що хтів – закінчив і мети нема І не зрозуміло, що тобі потрібно Дівки і горілка в пекло доведуть Чим
Girlfriend (feat. Lupe Fiasco)
[Lupe Fiasco] (L.U.P and C.B) We gon do what we say, see us when see that again, call us instant replay [2x] cop a coupe and then recoup, we call it instant replay say hello
