Діалог З Часом
В господаря часу звільнитись нелегко буває.
На вушко пеґасу квартет цвіркунів вальс секунд навіває.
Тут дзвонить будильник і гімном куранти зітхають.
Сьогодні, господарю мій, я тебе залишаю.
Без слів і прощань твій настінний лічильник кукує.
Без сліз і сподівань моє серце здається гальмує.
Ти дар заслужила, тебе відпускаю на волю.
І вільну щоранку гонець сповістить тобі долю.
На схід і на захід виходять твої два віконця.
Ти легко впізнаєш гонця, наречу його сонцем.
В господаря часу звільнитись нелегко буває.
І вкотре, господарю мій, я тебе залишаю.
Похожие новости.
Someday (We’ll Be Together)
Your voice comes calling through the mist I awake from a dream and my heart begins to drift Tonight we're on our own Tonight we're all alone Oh-oh, tonight Someday we'll be together And the night
Телешоу
Без тебя жила я так много лет, А теперь ты вдруг прислал мне свой привет. И скажи, с чего бы этот твой сюрприз, Не иначе как судьбы каприз. Но… Это не каприз, это не
BBBB
[Chorus:] Still led a thug life I'm still an outlaw Me and God cool While you prayin' on my downfall Still led a thug life I'm still an outlaw Me and God cool While you prayin' on my
The 24th Letter
I've checked the mail box But it's all the same, I won't ask about it anymore. I just had another crazy day And you know, your letters make me strong. But don't worry, baby... I'm
Солнечный Луч (feat. Бармалей)
1. Бармалей Эй, солнечный луч, что ты бьёшь мне в окно? Ты не видишь – я сплю, я ночь люблю. Оставь меня в покое, дай сон досмотреть! Поплотней задёрну шторы, будет тебе смерть. Эх ты
