Танго
І знов з’єднались в одну оману
О, дивне танґо, - і сум і пристрасть.
Пливу на хвилях твого туману
Згубила керму, спалила пристань!
І б’ється серце, і гнеться тіло,
В твоїм повільнім і п’янім вирі -
Блакитне сонце мені світило,
А буде чорне, а може й сіре...
Чекає прірва на кожнім схилі -
Та сум і пристрасть манять так п’яно.
Пливти все далі, віддавшись хвилі,
Зрадливе танґо, твого туману.
Та завтра, вранці, під перший промінь
Мені не пристань туманна сниться -
Зоріє ясно в чаду і втомі,
О, світла ніжність, твоя криниця.
Похожие новости.
Fever
Never know how much I love you, never know how much I care When you put your arms around me, I get a fever that's so hard to bear You give me
Tristan
Triste temps sur le Vercors, L'oiseau des neiges s'est envol?, Triste temps sur le Vercors, L'oiseau des neiges s'est envol?, Triste temps un ami encore, Que la dame blanche vient d'emporter Ma?tre des toits du monde,
Любовь Спасёт Мир
Мир, в котором я живу, не делится на части Пока в нём есть любовь . Знать, не в снах, а наяву каким бывает счастье, Делить его
Нічия
Якщо ти не любиш, так і скажи Не плети нитки з моєї душі Залишу наодинці гордість і біль Мине все було, згине те що лишив ти мені Приспів: Відриваю від серця частину життя Коли була твоєю,
Говорила Моя Мама
Муз: И.Азаров Сл. Р.Лисиц Снова холод и дождь, мы уже на пути в осень. Ты опять не придёшь, на часах без пяти восемь. Одного не пойму, разлюбил, так скажи прямо. "Уходя, уходи", -
