Балада Про Скорботну Матір
Вдивляється мати у ключ журавлиний,
Вдивляється мати весь час вдалечiнь.
I молиться Богу: "Вернися, мiй сину,
Синочку мiй любий, прохаю прилинь!
Пора менi, сину, збиратись в дорогу
Роки вiдцвiли, хоч сади так цвiтуть,
Бiло-бiло цвiтуть.
Синочку, щоднини молюся я Богу,
Так хочу до серця тебе пригонуть.
Вернися, мiй сину, вернися до хати,
Вiйна вiдгримiла, як лiтня гроза,
Менi вже за обрiй пора поспiшати..."
Їй погляд туманить солона сльоза.
Не спиться матусi у нiч горобину
Немов сиротина знов сидить край вiкна,
Все сидить край вiкна.
Очей не зiмкнувши, плекає надiю
На зустрiч iз сином. Та марно. Вiйна...
Не тiльки у неї синiв вiдiбрала,
Не в неї одної так серце щемить...
В останню дорогу зiбралася мама,
Та хоче iз сином зустрiтись на мить.
Вдивляється мати у даль журавлину,
Вдивляється з болем в ясну далечiнь,
У ясну далечiнь.
Все молиться Богу: "Вернися, мiй сину,
Синочку мiй любий, прохаю, прилинь..."
Похожие новости.
Unknown Brother
Though I never met you And we spoke not a word I'll never forget you Through stories that I've heard For you unknown brother My baby's mother is pained Cause your soul is in heaven But your
Письма С Границы
На что я смотрю? На тополя под моим окном Все меньше листьев, скоро будет зима. Но даже если Зима будет долгой, Едва ли она будет вечной. Ну, а тем временем Что же нам делать
Море
Не запрещай, папа, не запрещай, мама, - Я больше так не могу Я больше всех таю, я больше всех лаю И больше всех отдаю. Пойдем со мной, мама, пойдем со мной, папа, - Я что-то
2 Года В Деле
Ночь постепенно отступает, мрак тает. На новый оборот вокруг своей оси земля заходит. Пробуждает город холод, тени сменят солнце. Жжение сто тридцать шесть по Фаренгейту, а по Цельсию плюс сорок. Молод, да, я ещё,
Kiss на біс
Доторкалися словами Запліталися губами Спалахнули й не подзвонили на 01 З білим снігом покружляли Щось комусь подарували Посиділи, посміялися з новин Сьогодні радіти маю причину я З Новим тебе роком і з Валентином, а... Приспів: Я виконаю кіс на
