Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Щастя

В рубрике: Тексты песен — 05.11.2012

Десь по світу ходить щастя моє,
А без нього день печальним стає.
Може вчора щастя поруч було,
Бо навколо все чудово цвіло?

Не вірило щастя, що буде моїм
І перед очима зникає як дим.
Зустріну я щастя, бо кличу щодня,
Та ще невідоме у щастя ім'я.

З ким у парі ходить щастя моє?
І кому гаряче серце дає?
Та невже про нього мрію дарма?
І дороги до любові нема?

(х2)
Не вірило щастя, що буде моїм
І перед очима зникає як дим.
Зустріну я щастя, бо кличу щодня,
Та ще невідоме у щастя ім'я.


Похожие новости.


Давай Наяривай

Давай Наяривай

Распрощался я с юностью вешней, Но осталось похмелье весны. Я гуляю веселый и грешный По бескрайним просторам страны. Я простился с любовною дрожью, Но забавы остался запас. По великому, по бездорожью, Я пою, я играю для вас... А



Хочеш…

Хочеш…

Хочеш, я зупиню мить, Я продовжу життя, я все обійму, засміюсь. Хочеш, хай все зло заспить, Хай запахне весна – я зможу, сильна, я вже не боюсь! Хочеш, я заллю дощем Все, що ти не



Подмосковная Река

Подмосковная Река

Эти темные ночи, И о главном так много можно сказать молча… Сядь со мною поближе, Слушай шепот ночной спокойной реки, тише… ПРИПЕВ: Знает подмосковная река Все наверняка, То, что сердцу знать так надо… Знает подмосковная река И за облака Нас



Де Ти, Сину?

Де Ти, Сину?

Ой, яка ж то вража сила, Боженько ти мій, Відібрала в мене сина і за гріх який? Я не знаю, що казати, що мені робить, Як без нього вікувати, як на світі жить. Приспів: Сину-сину,



Краплиною Дощу

Краплиною Дощу

Скажу тобі "Прощай", скажу тобі "Прости" Загасла вже свіча, що несли я і ти Скажу тобі "Давай забудем, що було" Та серцю не забуть очей твоїх тепло Хто винен - ти чи я? Слова




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.