Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Падають Зор

В рубрике: Тексты песен — 11.06.2012

А зорі падають в траву, мов стиглі яблука у серпні.
Своєю мукою живу, чеканням радісно-нестерпним.
А осінь дихає в плече, її кортеж ось-ось прилине.
Стою між радістю й плачем - самотня, кинута пташина.

Приспів:
Де ти, голубе мій? Де ти, світ моїх надій?
Я голубка твоя, буйним вітром бита я.
Озовись, прилети і за все мене прости,
І люби, і люби, лиш одну мене люби!

О, доле-доленько моя! О, сестро вітру-суховія!
За що ти рід спалила мій, за що жбурнула в безнадію?
За що вколола в серце так, що я - билиночка підтята,
Воскресла знов в сумних рядках,
Мов той Ісус, з розп’яття знята.

Приспів

Святою вірою живу, чекаю серцем до світання
Тебе в розхристаних думках, тебе, любов моя остання.
Якщо ж ти, любий, не прийдеш, не приголубиш свою любку,
Тебе знайду я й в небесах, коханням зборкана голубка.

Приспів


Похожие новости.


What You Gave Me

What You Gave Me

You've given me so much warmth I don't see how I could ever grow cold In my mind there's a picture of you and I That nobody has the price to buy I don't



В Дні Прожит

В Дні Прожит

В дні, прожиті печально і просто, Все було як незайманий сніг. Темнооким чудесним гостем Я чекала тебе з доріг. Темнооким чудесним гостем Я чекала тебе з доріг. Забарився, прийшов нескоро. Марнувала я дні в жалю. І в недобру



Черевички

Черевички

я пам’ятаю дуже-дуже давно коли ми ще пахли небом ми ще не вміли не знати хто ми є не вміли не вміти жити ми надягали потерті рюкзаки бігли щоранку в сонце це було так давно але ж ти повір що



E’ Soffocamento

E’ Soffocamento

Inizia il giorno e Siamo ancora io te Ci eravamo staccati un po' sembrava mezz'ora Invece ? stata una notte Di gambe intrecciate Di baci e di posizioni diverse Provate e riuscite? Ho la vaga impressione che sta durando



Танцует Вся Планета

Танцует Вся Планета

Танцует вся планета I want you honey pepper Все двигают телами I want you pepper honey (2 раза) Эх, любовь хмельная штука прямо в голову попала Пулями медовыми мое сердце расстреляла Ты ко мне идешь навстречу,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.