Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Падають Зор

В рубрике: Тексты песен — 11.06.2012

А зорі падають в траву, мов стиглі яблука у серпні.
Своєю мукою живу, чеканням радісно-нестерпним.
А осінь дихає в плече, її кортеж ось-ось прилине.
Стою між радістю й плачем - самотня, кинута пташина.

Приспів:
Де ти, голубе мій? Де ти, світ моїх надій?
Я голубка твоя, буйним вітром бита я.
Озовись, прилети і за все мене прости,
І люби, і люби, лиш одну мене люби!

О, доле-доленько моя! О, сестро вітру-суховія!
За що ти рід спалила мій, за що жбурнула в безнадію?
За що вколола в серце так, що я - билиночка підтята,
Воскресла знов в сумних рядках,
Мов той Ісус, з розп’яття знята.

Приспів

Святою вірою живу, чекаю серцем до світання
Тебе в розхристаних думках, тебе, любов моя остання.
Якщо ж ти, любий, не прийдеш, не приголубиш свою любку,
Тебе знайду я й в небесах, коханням зборкана голубка.

Приспів


Похожие новости.


Gordita (feat. Residente of Calle 13)

Gordita (feat. Residente of Calle 13)

Esto a ti te va a calentar ??Qu?©? A calentar ??Qu?©? A calentar Esto a ti, a ti, te va a calentar ??Qu?©? A calentar ??Qu?©? A calentar Esto a ti te va a calentar ??Qu?©? A



Mean Street

Mean Street

Let me take you for a ride far away from the upper side we're going down to the mean street Johnny's got a brand new 38 he thinks it's gonna cure his hate Ah it's



Пипец

Пипец

Я иду, ту-ту, по воде я иду из дома к тебе, Я несу тебе мой ларец. Командир девчачьих сердец, Но это полный, но это полный, но это полный... Или, например, дубль два - Я иду



U.B.R. (Unauthorized Biography Of Rakim)

U.B.R. (Unauthorized Biography Of Rakim)

[Nas:] "The unauthorized copy. Dedication to my children, my child Destiny Jones. To my niece and nephews, Suree, Malik, Jabari The world is yours. Acknowledgements: First off, I wanna thank God. And I wanna



Mi Casa

Mi Casa

I got dhat hard gucc U know dese bitches eazy I got that cold flu I got dhat itchy sneezy U in dhat mitzubeeshy I'm in dhat bently gt I'm takin trips wid papi U walkie talkie




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.