Холодно
Холодно...
Якби не було і як би не дуло в твоє вікно,
З ким би не йшла до сну,
В тобі я втоплю свою весну.
Все одно,
Хто б не лишився з тобою сховатися від дощу,
Або лишив одну,
В тобі я знайду свою весну.
Приспів:
Як же так? Як же так?
Я один не засну.
В тобі я втоплю свою весну. (весь куплет - 2)
Холодно...
Як би не було і як не боліла б твоя любов,
З ким не вела б війну,
В тобі я втоплю свою весну.
Боязно
Як би не було тобі десь опівночі сам-на-сам,
Знай, все одно знайду
І тебе - вип’ю свою весну.
Приспів
Похожие новости.
Пане Господарю
Пане господарю, вставай з постелі. Ой дай Боже! Вставай з постелі, одчиняй двері. Ой дай Боже! (2) Розставляй столи, все тесовії. Ой дай Боже! Все тесовії розставляй столи. Ой дай Боже! (2) Клади калачі з ярої пшениці. Ой дай
This Is Gonna Take All Night
Well I've been thinking 'bout it an' its been too long So put them dirty dishes down and leave that laundry alone Come on Take me by the hand and follow me to
Солдаты Группы «Центр»
Солдат всегда здоров, Солдат на все готов, — И пыль, как из ковров, Мы выбиваем из дорог. И не остановиться, И не сменить ноги, — Сияют наши лица, Сверкают сапоги! По выжженной равнине —
Я Це Бачу!
Я йду по дорозі і бачу Як пташки літають і квіти цвітуть, Я йду по дорозі і відчуваю Як Сонце сіяє нас всіх зігріває, Я йду по дорозі і чую Шелест листя від теплого вітру, Я
Весна
Ніч і день нікого нема, Дощ і сон від мене пішов. Я не сумую. (2) Цвях, рушник, розбите вікно, Стіл, папір, чотири стіни. Я не сумую. (2) Дощ, в плащі брудний черевик, Кіт кричить – надворі весна. Я
