Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Холодно

В рубрике: Тексты песен — 24.08.2012

Холодно...
Якби не було і як би не дуло в твоє вікно,
З ким би не йшла до сну,
В тобі я втоплю свою весну.

Все одно,
Хто б не лишився з тобою сховатися від дощу,
Або лишив одну,
В тобі я знайду свою весну.

Приспів:
Як же так? Як же так?
Я один не засну.
В тобі я втоплю свою весну. (весь куплет - 2)

Холодно...
Як би не було і як не боліла б твоя любов,
З ким не вела б війну,
В тобі я втоплю свою весну.

Боязно
Як би не було тобі десь опівночі сам-на-сам,
Знай, все одно знайду
І тебе - вип’ю свою весну.

Приспів


Похожие новости.


Шансон

Шансон

Не звучить мій телефон Спить забув дзвінок Мало в роті стиглих нот І кричить шансон Мертве соло п’яних нот Сік чужих жінок Терпкі пальці грають рок А кричить шансонс Приспів: Сохнуть губи, шукають сон Мокнуть звуки, п’ють дімедрол Сохнуть губи, шукають



Drug

Drug

С сигаретой в зубах иду в гости к другу. Хорошего друга не меняю на подругу! Иду к нему, несу в кармане пузырь Знаю дома он, да знаю – он один. Мы обнимемся при встрече,



King Without A Queen

King Without A Queen

Riches do not come in silver and in gold it comes in the happiness you find I place my gold and silver before my precious queen But now there's only mem'ries left



Dream

Dream

Do me a favor And tell me what you think about me Tell me how you want this to be Go out on a limb and just dream Paint a picture Choose your colors extra



Don’t Tell Me No Lies

Don’t Tell Me No Lies

No No No No No No Don't tell me no lies No No No No No No Don't tell me no lies Cause I don't want to hear them I don't want to




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.