Холодно
Холодно...
Якби не було і як би не дуло в твоє вікно,
З ким би не йшла до сну,
В тобі я втоплю свою весну.
Все одно,
Хто б не лишився з тобою сховатися від дощу,
Або лишив одну,
В тобі я знайду свою весну.
Приспів:
Як же так? Як же так?
Я один не засну.
В тобі я втоплю свою весну. (весь куплет - 2)
Холодно...
Як би не було і як не боліла б твоя любов,
З ким не вела б війну,
В тобі я втоплю свою весну.
Боязно
Як би не було тобі десь опівночі сам-на-сам,
Знай, все одно знайду
І тебе - вип’ю свою весну.
Приспів
Похожие новости.
Сердце
Меня вчера Ласково и так невинно, Как брат сестру, Поцеловал ты. Давно пора, Ну почему мне обидно? Тебя люблю Я не как сестра. Припев: Как сорок тысяч Нежных сестер, Бросаю сердце В этот костер. Как сорок тысяч Нежных сестер, Я обещаю Вечно любить тебя. Я снова жду. Вечер
Terremoto
C'? il TERREMOTO nel mio cuore adesso lo sento forte, forte, forte, forte.... c'? qualcosa che non capisco ? troppo forte, forte, forte, forte non ti preoccupare tu non sentirai il rumore il terremoto ? solo
Залишаю Тебе
Ми залишились, Не чекали ми до ранку твоїх снів, Біля моря, Де не видно твоїх сірих берегів, У небо птахом Я від тебе, я зранку полечу, Бо я на даху, Серед ночі я один усім кричу... Приспів: Залишаю тепер
Good Old American Guest
Well, I'm longing to ride on a freight train Pull a slouch hat down low on my ears I'm yearning to leave this old town on the flight And loose all my troubles
Diamond Dogs
This ain't rock'n'roll. This is genocide! As they pulled you out of the oxygen tent You asked for the latest party With your silicone hump and your ten inch stump Dressed like a priest
