Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Холодно

В рубрике: Тексты песен — 24.08.2012

Холодно...
Якби не було і як би не дуло в твоє вікно,
З ким би не йшла до сну,
В тобі я втоплю свою весну.

Все одно,
Хто б не лишився з тобою сховатися від дощу,
Або лишив одну,
В тобі я знайду свою весну.

Приспів:
Як же так? Як же так?
Я один не засну.
В тобі я втоплю свою весну. (весь куплет - 2)

Холодно...
Як би не було і як не боліла б твоя любов,
З ким не вела б війну,
В тобі я втоплю свою весну.

Боязно
Як би не було тобі десь опівночі сам-на-сам,
Знай, все одно знайду
І тебе - вип’ю свою весну.

Приспів


Похожие новости.


Письмо

Письмо

Полчаса до атаки. Скоро снова под танки, Снова слушать разрывов концерт. А бойцу молодому Передали из дому Небольшой голубой треугольный конверт. И как будто не здесь ты, Если почерк невесты,



All Night

All Night

[Chorus: Reesa & Z-Ro] Up all night, up all day Up all night up all day See some of us trying to get paid [Z-Ro] I had to keep from going under, like Stevie I



Experience

Experience

See me loving you A fool without a lover How can that possibly be Maybe you can show me why I shiver when you're closer I remember your touch without it Let me drown in your



Let’s Spend The Night Together

Let’s Spend The Night Together

Well, don't you worry 'bout what's been on my mind I'm in no hurry I can take my time I'm going red and my tongue's getting tired Out of my head and my



Ти Дуже Гарна…

Ти Дуже Гарна…

Ти дуже гарна і про це знають всі, знаєш ти, знаю я – і це змушує мене бути нав’язливим... І я розумію, що так не повинно бути, що це викликає в




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.