Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Холодно

В рубрике: Тексты песен — 24.08.2012

Холодно...
Якби не було і як би не дуло в твоє вікно,
З ким би не йшла до сну,
В тобі я втоплю свою весну.

Все одно,
Хто б не лишився з тобою сховатися від дощу,
Або лишив одну,
В тобі я знайду свою весну.

Приспів:
Як же так? Як же так?
Я один не засну.
В тобі я втоплю свою весну. (весь куплет - 2)

Холодно...
Як би не було і як не боліла б твоя любов,
З ким не вела б війну,
В тобі я втоплю свою весну.

Боязно
Як би не було тобі десь опівночі сам-на-сам,
Знай, все одно знайду
І тебе - вип’ю свою весну.

Приспів


Похожие новости.


The Black Bond

The Black Bond

[Verse 1: Nas] I pull a string on a lamp and shit darkens I’m living in an elegant Moroccan apartment Proletarian chicks sparkin Convo weak, and I don’t really care for her jargon Balcony is



Летний Роман

Летний Роман

1. На модном пляже в жаркий летний день Среди шезлонгов и гальки раскаленной, Где все живое тянется к воде, Я повстречал ту самую девчонку. Прошло лет десять с той лихой поры, Когда мы вместе радовались



Champagne & Reefer

Champagne & Reefer

Yeah bring me champagne when I'm thirsty. Bring me reefer when I want to get high. Yeah bring me champagne when I'm thirsty. Bring me reefer when I want to get high. Well you



Wonder If I’m Blessed

Wonder If I’m Blessed

[Talking] Dear Lord, this is your boy Bam Can't nobody do what you done done God One of the ghetto graduates, three men in here Ready to deliver, number one, all they internal sins On



Хлопці-олігархи

Хлопці-олігархи

Ми є хлопці, хлопці-олігархи Я куплю чорний лексус, новий в целофані Шоб їздила падруга з падругами в баню Я куплю другий лексус і тоже в целофані Шоб за дівками в баню їздити охрані Приспів: Бо ми




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.