Холодно
Холодно...
Якби не було і як би не дуло в твоє вікно,
З ким би не йшла до сну,
В тобі я втоплю свою весну.
Все одно,
Хто б не лишився з тобою сховатися від дощу,
Або лишив одну,
В тобі я знайду свою весну.
Приспів:
Як же так? Як же так?
Я один не засну.
В тобі я втоплю свою весну. (весь куплет - 2)
Холодно...
Як би не було і як не боліла б твоя любов,
З ким не вела б війну,
В тобі я втоплю свою весну.
Боязно
Як би не було тобі десь опівночі сам-на-сам,
Знай, все одно знайду
І тебе - вип’ю свою весну.
Приспів
Похожие новости.
Письмо
Полчаса до атаки. Скоро снова под танки, Снова слушать разрывов концерт. А бойцу молодому Передали из дому Небольшой голубой треугольный конверт. И как будто не здесь ты, Если почерк невесты,
All Night
[Chorus: Reesa & Z-Ro] Up all night, up all day Up all night up all day See some of us trying to get paid [Z-Ro] I had to keep from going under, like Stevie I
Experience
See me loving you A fool without a lover How can that possibly be Maybe you can show me why I shiver when you're closer I remember your touch without it Let me drown in your
Let’s Spend The Night Together
Well, don't you worry 'bout what's been on my mind I'm in no hurry I can take my time I'm going red and my tongue's getting tired Out of my head and my
Ти Дуже Гарна…
Ти дуже гарна і про це знають всі, знаєш ти, знаю я – і це змушує мене бути нав’язливим... І я розумію, що так не повинно бути, що це викликає в
