Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Чорна Волга

В рубрике: Тексты песен — 27.09.2012

За ровером їде "Чорна Волга",
Так мчиться - гнеться аж дорога.
Кидай своє ріщя, бо доїдеш до моргу,
Розправа з тобою буде недовга.

Бо в лукавого машина - "Чорна Волга"!

За дорогою ліс, а в лісі гараж,
Там чортяка рогатий робить шабаш!
Читає Коран, проповідує йога,
Зваблює смертних на лукаву дорогу.

Ти мені посміхнись,
Від лукавого відвернись!
Бо в лукавого машина - "Чорна Волга"!


Похожие новости.


The Risen Lord

The Risen Lord

Brother can you spare me food, And give me a drink of wine, I've been travelling on this road, For such a long long time, I have seen the wonders, But most amazing of them



Велике Діло (ну то й що?)

Велике Діло (ну то й що?)

Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти, І то не сором, ніякий не бруд – таке робити, Бо смерть лікується погано – так завжди було, І всі шукають, як їм вижити... Велике



Jam

Jam

Nation to nation All the world Must get together Face the problems That we see Then maybe somehow we can Work it out I asked my neighbor For a favor She said later What has come of All the people Have we



Українка

Українка

Глибоко дихають місяці вітрами - Теплом розгойдують небо. Поля ще сплять під попілястими снігами, Весна надихає мене! Слава тобі, моя Україна! Нелегкий твій шлях я шаную всім серцем, Босою ногою запалила сніги Й шепітом ліс розбудила тихеньким! Приспів: Я!..



Просто Дождь

Просто Дождь

По прямой я иду, люди, машины сквозь суету Без тебя поверь я смогу Я уже не вернусь, я так решила а дальше пусть По щекам капли бегут. Припев: Просто дождь мне в лицо Только дождь вот




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.