Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Хвора Генерація

В рубрике: Тексты песен — 05.10.2012

Досить, обридло дивитися на бидло, яке гидоттям нашу землю вкрило,
Мої сили витрачаються не марно, старанно прагну прожити більше,
Аніж відведено владними приписами, можна підтертися страховими полісами,
Їхня політика дуже гидка справа, на кожного знайдеться підсудна лава.
Але знову ізнову ті ж самі обіцянки щодо покриття боргів їх за місяці,
Роки, десятиліття, але їхнє буття ніколи не породить хоч краплі каяття.
Говорили, ставили питання ми, ні до чого не привели наші голосування.
З мене досить. Вже болять коліна, розігнувши спини ми чекаєм на зміни...

Хвора генерація, обмануте покоління,
Наша нація стоїть на колінах
Вже не можу бачити такого болю,
Віддайте людям викрадену волю.

Віддайте волю, - ми не благаємо, а поки що в усній формі, але вимагаємо,
Ми починаємо нову історію, з новою країною, з новою долею.
"Безмежну свободу, волю на віки вічні ми вам гарантуємо можливості фантастичні.
Наші думки чисті, іноді прозорі, до того ж Ми не робимо грошей на чужому горі.
Ми ваші ліпші друзі, будь-коли допоможемо, але без суспільної підтримки не зможемо
Протистояти тиску ганьби і критики..." – Що? Повелися? Це слова політика...
Брехня, все брехня! Стяжання існує заради стягання!
Лайня, руйнівна політична війна залишає після себе тільки сміття...
То ж хто його буде вбирати?...

Хвора генерація, обмануте покоління,
Наша нація стоїть на колінах
Вже не можу бачити такого болю,
Віддайте людям викрадену волю.

Хво-хво-хво генерація! Хво-хво-хво-хво-хво-хво-хвора!
Хво-хво-хво-хво генерація! Ми всі обмануте покоління!
Хво-хво-хво генерація! Хво-хво-хво-хво-хво-хво-хвора!
Хво-хво-хво-хво генерація! Ми всі обмануте покоління!

Хвора генерація, обмануте покоління,
Наша нація стоїть на колінах
Вже не можу бачити такого болю,
Віддайте людям викрадену волю.

Хвора генерація! Наша нація стоїть на колінах!
Ми всі обмануте покоління!
Хвора генерація! Наша нація стоїть на колінах!
Ми всі обмануте покоління!


Похожие новости.


Любовь Уходит По-английски

Любовь Уходит По-английски

Ты в городе ночном Ночное ждешь такси Мое окно Горит прощальным светом За то, что не случилось, ты прости, А впрочем лучше промолчать об этом Припев: Но кто ж на свете Кто же не грешил Я ухожу на дно



Ноченька

Ноченька

Просто так, неожиданно пришел закат, Ласково ноченька приплыла к нам с того берега, К шелку уронила. Что не так? И зачем я так хочу бежать Долго ли лодочка, ты плыви плыви, Больно мне помнить Припев: Я хочу



Не Пісня

Не Пісня

Не топчи конвалій, Ти не топчи конвалій, Не топчи-чи-чи-чи конвалій. Не топчіть, не топчіть конвалій! (11) Ти не стріляй у птаха, Ти не стріляй у птаха, Не стріляй-ай-ай-ай у птаха. Не стріляй, не стріляй у птаха! (11) Не



Stranger I Love

Stranger I Love

I've been a simple man and I've been insane And I've been a vagabond and I've been a king yeah But I've been a better man just tryin' to please the stranger



Шукаю Тебе, Знаходжу Тебе…

Шукаю Тебе, Знаходжу Тебе…

Погляд дівочий палкий, ніжний такий, як небо простий. Я відчуваю його, я відчуваю вогонь. Спрага вже мучить мене, стріла вже летить, погляд дівочий палкий, такий дорогий. Приспів: Шукаю тебе, знаходжу тебе, знову гублю. Мов камінь з гори, крізь всі перешкоди до тебе лечу. Нам непотрібен




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.