Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Чули-перечули

В рубрике: Тексты песен — 24.09.2012

1
Про мене й тебе, про тебе й мене,
Плітки складають, чутки витають.
На дворі хлопці, а вдома мама -
Весь час гадають, весь час гадають.

Приспів:
Чули-перечули, а що з нами було?
Не скажу нікому, не скажу нікому.
Чули-перечули, а що з нами буде?
Лиш тобі одному, лиш тобі одному.

2
Підходиш тихо, цілуєш в губи,
Не буде лиха, коханий, любий.
Тече водиця, а сліз не буде.
Плітки - дрібниці, то заздрять люди.

Приспів


Похожие новости.


Trouble

Trouble

I done got in trouble again…. What the fuck!? I tried man... I’m back... I'm pissed off, this is old… I done got in trouble again… I done got in trouble again…. I try to pretend that



Романс

Романс

Далеко летить в небо за птахом моя пісня Чому і кому так треба, що літо прийшло так пізно Чому сивок і смуток гойдає моє серце Не можу ніяк збагнути чи плаче він, а



Pistol Of Fire

Pistol Of Fire

Pistol of fire x 3 Shattered the frame Go hug your sister Go love your sister Go hug your sister One in the same Higher, where is it you want to take me? Higher, where is it



Озеро Cлёз

Озеро Cлёз

Господа и дамы Новая серия New`z`cool и Queens Лейбл Империя На-на-на-на-на меня кинула она, В озерах слез , Я вижу все на сквозь, ага. . На-на-на-на-на меня кинула она, В озерах слез , Я вижу все на



Say Hello

Say Hello

Its that Rocafella music.... Soulful... Say hello To the bad guy Hello They say i'm a bad guy I come from the bottom But now i'm mad fly Say Hello They say i'm a menace That's the picture they paint Hello They




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.