Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Best Друг

В рубрике: Тексты песен — 24.09.2012

Помічав, останнім часом
Перемін сталось багато
І великих і малих і так
Рідних лиць бувало досить
Вірних тем лунало вдосталь
Ти спитаєш чому
І я одразу ж тобі відповім

Що ти кажеш? Я не чую
Ні, ти вибач, я просто рахую
Скільки було колись неприємних і дурних тем
Та й без них, ти знаєш, нудно
Це не нормально коли все стабільно
Ми ж тільки люди і постійно змінюєм темп

Приспів:
Тому що в тебе має бути тільки best друг
Один, але надійний тільки best друг
Старий, перевірений давно, тільки best друг
І я не буду робити тут ігри на слух
Це дуже тонка тема і тут треба глузд
Проте я точно знаю хто такий the best друг

Хтось давно полетів на крилах своїх снів
В ті краї де поки що нас нема
Як в кіно, у житті ми залазимо в крайнощі
Собі й нікому такого б не побажав
Швидко все так... болить голова
Але є надія ще одна, одна

Приспів: (2)
Тому що в тебе має бути тільки best друг
Один, але надійний тільки best друг
Старий, у біді вірний, тільки best друг
І я не буду робити тут ігри на слух
Напевно тут всі знають хто такий друг
І хтось називає тебе також the best друг
Тебе також... тебе також...


Похожие новости.


Алілуя (разом з Олесем Донієм)

Алілуя (разом з Олесем Донієм)

Я прокинувся раненько Не будила мене ненька Поголився в перукарні Бляді кажуть - хлопчик гарний Зрізав квіти у сусіда Лисого хромого діда Як на важливе завдання Я рушаю на свідання Приспів: Алілуя, алілуя, я тебе люблю, я кохаю тебе



Ala-Freakin-Bama

Ala-Freakin-Bama

She wore a pink 'Bama do-rag Smackin' on Juicy Fruit Red clay stickin' To her Timberland boots A tight white t-shirt Showin' off her Talledega tan I said darlin' where you from She said, watch your tongue Do



Маям

Маям

Колись давно Ньютон казав, - де б не літав ти впадеш на землю, Колись давно Ньютон не знав - одна любов все переверне Зламає код, проб’є стіну і принесе нам нові закони, Де



Миша

Миша

Прийшла весна, взяла штурвал у руки, Без когось вона провела всю зиму розлуки! Не тут і не там, не плач - не віддам, Залишу собі, розділю пополам, пам-парам-пам. Що знаєш ти про її бажання



Він Не Сказав Н

Він Не Сказав Н

Іще одна історія весни, Написана під сонцем і вином, Про те, як ти хотіла бути з ним І перший раз не ночувала вдома, Та ти була із ним знайома. Іще одна історія весни, Написана росою на




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.