Дівчина В Білому
Кличе ніч мене, знов заплітає коси
я не хтів, але йшов по дорозі босий
а сніг щойно зійшов
щойно розтанув хутко
я начебто спав
начебто закохався так відчутно
Проминути час цей
без не - не відповідний
у запитаннях і у відповідях
я з тобою зі всім майже згідний
ми лише одні, ми лише на пів планети
говори мені, розкажи на картах де ти є
Дівчина в білому серед темних картин
Дівчина в білому один танець на кілька хвилин
йде додому сама
Дівчина в білому там де ти, там і я
Де ти є? Де ти є?
Дівчина в білому йде додому сама
Дівчина в білому там де, там і я...
Похожие новости.
Інфляція. Дурдом
Давно продалася остання картина Художник плаче, бо пропив свій Мольберт Його коханка відсудила будинок Бабки, бабки, бабки пожирають людей Приспів: Ми нашу пісню написали за гроші Хтось на години продає свою любов В когось дешевше, а хтось
Open My Eyes
Fear is like a tree That grows inside of me silently And you could be my blood And be a part of me secretly I've lost a war I've lost a fight I've killed a man Wasted
Слова
Наша жизнь проходит в поисках прекрасного, Не бойся, ведь в моей любви нет ничего опасного. Не хочется слова говорить напрасные, Осенний день шепчет нам, что ми такие разные. Приспів: Ми молчим и снова нас закружила
Анютины Глазки и Божьи Коровки
Анютины глазки да божьи коровки Нас не узнают, мы придем в обновке В новых одеждах, с новыми глазами Они спросят: "Кто вы?" - Догадайтесь сами. Только мы вышли, как уже вернемся Они
Кабанчик
Мій кабанчик їсть і п’є Мій кабанчик їсть і п’є Мій кабанчик їсть і п’є Думає, що довго прожиє! Приспів: Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гей... Я кабанчика ростив Я
