Дівчина В Білому
Кличе ніч мене, знов заплітає коси
я не хтів, але йшов по дорозі босий
а сніг щойно зійшов
щойно розтанув хутко
я начебто спав
начебто закохався так відчутно
Проминути час цей
без не - не відповідний
у запитаннях і у відповідях
я з тобою зі всім майже згідний
ми лише одні, ми лише на пів планети
говори мені, розкажи на картах де ти є
Дівчина в білому серед темних картин
Дівчина в білому один танець на кілька хвилин
йде додому сама
Дівчина в білому там де ти, там і я
Де ти є? Де ти є?
Дівчина в білому йде додому сама
Дівчина в білому там де, там і я...
Похожие новости.
Радиовьетнам
Теперь уже не страшно и отпустить легко когда срывало башню спасало ремесло твой мир остался плоским он как обрывки снов разрезан на полоски и сшит из лоскутов не верю я в приметы, но вижу добрый знак и все
I Could Have Gone Right
I COULD HAVE GONE RIGHT (Mel Tillis) « © '64 Cedarwood Publishing, BMI » When I was just a young boy my mama loved me so She tried so very hard to make our
Sonntag Im Zoo
Schau die Giraffen, ihre H?lse sind lang. Schau wie sie l?cheln, sie sagen vielen Dank. Schau, da turnen die Affen, ihr Kreischen ist sch?n. Komm reich mir die Hand, lass uns
Глупо, Но Класс (Gustavo, Влади)
- Здорово, давай засядем в кафе там внутри зала, у буфета, где народу мало. - Че, капец, надо вмазать? О, е лады за понимание и другие поводы. - Упала вилка? Нужна другая,
8800
Да ладно не парься, мне всё понятно Чё я, тут такой барон к тебе подкатывает Я далеко, ты одинокая - грустишь А тут на тебе - понимание плюс мажорный престиж У него Audi четверочка,
