Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Дівчина В Білому

В рубрике: Тексты песен — 10.08.2012

Кличе ніч мене, знов заплітає коси
я не хтів, але йшов по дорозі босий
а сніг щойно зійшов
щойно розтанув хутко
я начебто спав
начебто закохався так відчутно

Проминути час цей
без не - не відповідний
у запитаннях і у відповідях
я з тобою зі всім майже згідний
ми лише одні, ми лише на пів планети
говори мені, розкажи на картах де ти є

Дівчина в білому серед темних картин
Дівчина в білому один танець на кілька хвилин
йде додому сама
Дівчина в білому там де ти, там і я

Де ти є? Де ти є?

Дівчина в білому йде додому сама
Дівчина в білому там де, там і я...


Похожие новости.


Michael You’ve Got A Lot To Answer For

Michael You’ve Got A Lot To Answer For

I came over your place today In a roundabout sort of way Nothing holding me Just the company Gentle giving the afternoon Don't ever try to be any more Michael, you've got a lot to answer



I’m Still Crying

I’m Still Crying

I'm still crying One final touch of your hand But I just don't understand You're out of sight, out of mind Not out of my heart The memory of a kiss I sit back and reminisce How



Молоко И Мед

Молоко И Мед

Стихи и музыка: А. Васильев 1. Я помню только комнату и стол И жёлтый свет над ним Я помню как разбился на куски Твой глиняный кувшин Не спеши Нам остаётся сделать ход На линию вперёд И нам помогут



Пересуды

Пересуды

Красный вечер ткал узоры, Брал доверчивых врасплох, Там, где липовые горы, Синий вереск, белый мох, На сосновые иголки Нанизал закатов тень, Днями множил кривотолки В пересудах деревень. У-у-у, будто где-то



Opel-Gang

Opel-Gang

Den Arm aus dem Fenster, das Radio voll an, drau?en h?ngt ein Fuchsschwanz dran, in jeder Karre sitzen vier Mann. Die Bullen eben in der Stadt abgeh?ngt, mit 110 einen Ford versengt und einen Fiat




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.