Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Дівчина В Білому

В рубрике: Тексты песен — 10.08.2012

Кличе ніч мене, знов заплітає коси
я не хтів, але йшов по дорозі босий
а сніг щойно зійшов
щойно розтанув хутко
я начебто спав
начебто закохався так відчутно

Проминути час цей
без не - не відповідний
у запитаннях і у відповідях
я з тобою зі всім майже згідний
ми лише одні, ми лише на пів планети
говори мені, розкажи на картах де ти є

Дівчина в білому серед темних картин
Дівчина в білому один танець на кілька хвилин
йде додому сама
Дівчина в білому там де ти, там і я

Де ти є? Де ти є?

Дівчина в білому йде додому сама
Дівчина в білому там де, там і я...


Похожие новости.


Українське Літо

Українське Літо

Як вони кличуть нас Індіанська весна українське літо Як тягнуть за кінчики пальців Впускають у душу тенета І ти безневинне дитя осені У танці в окресленому не тобою колі Дивись в передчутті грози Невпевнено на темний коридор Дар



Небо Цвета Дождя

Небо Цвета Дождя

Долго мы пели про Свет, а сами шли сумраком Не замечая за болтовней Как ветер играл стеклянными струнами Соединяющими наши души с землей Мы шли далеко, шли за высокими тайнами Шли, потому



I Will Survive

I Will Survive

(This is dedicated to my girls) At first I was afraid, I was petrified Kept thinkin' I could never live without you by my side Then I spent so many nights Just thinking



Where Does the Good Times Go

Where Does the Good Times Go

WHERE DOES THE GOOD TIMES GO (Buck Owens) « © '66 Tree Publishing, BMI » Where does the good times go where does the river flow Where does the north wind blow where does



Какая Разница

Какая Разница

Какая разница, какая разница Какая разница, какая разница Припев: Какая разница, что нам нельзя Какая разница, что я тебя не предам Мне просто нравятся твои глаза Моя любовь – Неаполь, Амстердам Столбы телеграфно-сказочной страны Мечты шоколадно-празничной весны Огни безпробудно




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.