Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

ОК

В рубрике: Тексты песен — 03.07.2012

Ось так
кажу я точно від нині
усе буде "Окей"
ось так
що би не говорили
я знаю добре одне
я точно знаю одне
вмикайте люди вуха

Приспів:
О-о-о! У-у-у
І все буде "Окей"
О-о-о! У-у-у
І у тебе і у мене так!

А хто
має сіре тут обличчя
у кого думи сумні є
я пораду дам одну
першу і останню
зранку зуби чисть
в дзеркало посміхнись

Приспів

І все буде "Окей"
І все буде "Окей"
І все буде "Окей"
"Окей" (5)

Приспів


Похожие новости.


Get Down

Get Down

"Get-get.. get down!" - [James Brown] [Nas] Uh.. uh.. uh.. New York streets where killers'll walk like Pistol Pete And Pappy Mason, gave the young boys admiration Prince from Queens and Fritz from Harlem Street legends,



Saint Peter’s Gate

Saint Peter’s Gate

I was lost in the dark, And the fear was in my heart, All around me the forest and the rain, Then with the flash of a light, I saw it in the



Подводная Лодка

Подводная Лодка

Я пил очень долго воду с парами бензина Я видел глаза в кислоте. Я стал веселей после полбутылки джина И стал на последней черте. И волны плескались на уровне крыши И белая пена неслась Ты можешь



Once In The Morning

Once In The Morning

Just once in the morning Once in the evening Just once in the morning Once in the evening Ooh, baby Just once in the morning Once in the evening Once in the morning Once in the evening That'll be



Sam Hill

Sam Hill

There's a certain hill outside of town called Sam Hill And a certain guy used to go there every day They said a certain girl lived up in Sam Hill Aw, a pretty




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.