Бурштин (Боже Літо)
Соромно, братчику, глянути у віченьки,
Від рідної матері відмовитись словом,
Відмахнутись рукою від хліба та солі
Соромно, братчику...
Де тебе носить, якими вітрами
В якому такому Чікаго?
На тім краю світу завжди було інакше,
А в нас Боже літо, день народження, сонце...
А в нас Боже літо, дівчата дуріють,
Над містом панує дух загального свята,
П’єм в затінку пиво, а ввечері підем
Від Кривого з Кривим до Кривого.
До Бурштина ніщо не ходить...
А як там в Чікаго?
Гуцулів менше, ніж негрів,
Коломийки не грають, один тільки джа-джа-джаз,
Дивлюсь television, надійшли наших books
А то читаю newspaper, go на basketball
А в нас Боже літо, козацькі забави,
І знову "Карпати" програли в футбол,
Та ми не сумуєм, і ввечері підем
Від Кривого з Кривим до Кривого.
До Бурштина ніщо не ходить.
Бурштин - це місто в Івано-Франківській області. Воно відоме історії з 1554 року.
За різноманітними статистичними даними засобів масової інформації у цьому місті, на жаль, проживає дуже багато наркоманів. На сучасному етапі розвитку в місті є: три загальноосвітні школи, одна музична, одна спортивна, є будинок культури, є стадіон, є свій власний футбольний клуб "Енергетик".
Той край світу - це там, де завжди було інакше.
Чікаго - це місто, в якому живуть люди-негри.
Баскетбол - це гра, в яку грають люди-негри,
І джаз, джаз, джаз - це музика, яку слухають люди-негри,
І тому вони ніколи не дізнаються що..?
До Бурштина ніщо не ходить!
Похожие новости.
Патриот
Музыка - В.Холстинин Слова - М.Пушкина Духи далеких гор Мчатся во весь опор, В огне твой край Молятся на Восток, Режут людей, как скот, И рвутся в рай... А у нас за душой - Небес простор И вечный
Boyfriend
[Verse 1] If I was your boyfriend, I'd never let you go I can take you places you ain't never been before Baby take a chance or you'll never ever know I got money
Зима Хвора
Крижинки, як хмари - бачиш їх - з неба падають шмарами білими під ноги - То зима хвора! То дідо, п’яний, Мороз поніс торбу лісом - зачепився, впав, побився - Сракопад! То задрипана стоїть
Here We Go
You don't own me don't try to change me (Nah, man... I'm not quite finished yet! Haha… Whoo! [Verse 1] Girl, I think you just might of tried to pull a motherfuckin’
А Дальше
Я оставлю сердце чудесам и упаду в твои глаза. Словно солнце небесам ты стал мне. Верю я в наше счастье... Знаю я - не жить и дня без тебя… Припев: А дальше, а дальше: остынет
