Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Казка Про Козака Та Чорта

В рубрике: Тексты песен — 09.08.2012

Їхав із бою Козак з юрбою
На відпочинок до своєї дівчини.
Вона жила в місті - верст ще зо двісті
Коням летіти.
Аж стало темніти.

Зловив кілька гав та від своїх відстав,
Кричить з переляку: "Де ж ви, мої друзяки?!
Якого це бісу я в’їхав до лісу?"

"Чого мене кличеш? Може, душу позичиш?"
"Йой, Діва Пречиста! Згинь, сила нечиста!"
"Кінь та шабля хороші, та я дам тобі гроші
Будеш в мене служити - відьмочкам ноги мити."

"Не служу я нікому, тільки Богу одному,
Ні ляхам, ні татарам, і тобі я не пара."
Шабля свиснула вгору, та якраз в оту пору
Ранок півнем озвався - Чорт кудись подівався.


Похожие новости.


Выходной

Выходной

Зажигай пацан, зажигай мужик, Не переставая продолжай ты пить. Народ выходи, народ веселись, Сёдня выходной, всё сёдня заебись! ПОЧЕМУ я сегодня самый пьяный ПОЧЕМУ сёдня снова мы буяним ПОЧЕМУ я иду гулять с тобой потому что



Молотом Духу Та Єдністю Крові…

Молотом Духу Та Єдністю Крові…

Що не так тепер, як стародавно - Похилилося, посмутилося?.. Що знання пращурів загублено; Що Братерство кровне забулося?.. Ой, уся правда тепер пропала, Правда пропала, кривда постала!.. Небо хмарами понасунулося Над степами й лісами понахмурилося... Діди-Прадіди з неба зорями Дивляться



Ой Не Буду Все Лем Банувати

Ой Не Буду Все Лем Банувати

Ой не буду все лем банувати, Дам я собі гудакам заграти. Грайте же мі з вечора до рана, Бо я собі дівка мальована. Звідалися, што мі то, што мі то, Мам я личко побито, побито. Побила



Чорний Дунай

Чорний Дунай

Ой піду, я піду, Куду я й ходила, Може, я там знайду Кого я й любила. Може, знайду того, Товариша його, Та й спитаюсь його Про милого свого. The danube river raging, The water’s turning black. I’m turning back to



The Calm

The Calm

[Verse 1:] Uh, I'm just so far gone, october's own, Please leave me alone Drunk off champagne screamin' in the phone See my house is not a home, fuck is goin' on Where did




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.