На Березі Милім
На березі милім, де шепчуться хвилі,
Де верби зібрались в ряди,
Коли молодими з тобою були ми,
То часто ходили туди.
Приспів:
Та роки злетіли і верби схилили
Вже до самої води.
Їх вітер колише, а ми як раніше
З тобою приходим сюди.
Там сині волошки, ромашки-ворожки
І маки червоні цвіли,
В мереживі квітів сховавшись від вітру,
Які ми щасливі були.
Приспів
В чарівнім розмаї, мов в хвилі пірнаєм,
В цей диво-казковий Едем,
В нім сили плекаєм і довго блукаєм,
Мов юність-втікачку знайдем.
Приспів (3)
З тобою приходим сюди. (3)
Похожие новости.
Моя Сімнадцята Весна
В консерваторії, на парті, Великих творів карусель, А я під Леннона й Маккартні, Вивчаю пісню про Мішель. А потім граю на гітарі, І неймовірна і ясна, Іде в рожевих окулярах, Моя сімнадцята весна. Приспів: А ми співали, як Бітли, А
Just Got To Be
When it come to pride, And other sinful matters, You're gonna be mislead, Left there in tatters, I got to go because, Something's on my mind, And I won't get better, No matter how hard I try, Whoa...yeah, You
Птичка
Птичка божья не знает ни забот и ни труда, Всё летает и летает, от цветочка до куста. То поёт, то замолкает, ей что радость что печаль И навеки пропадает в ей лишь ведомую
Осень
Муз: Д.Афанасьев Сл. Д.Афанасьев Ты хотел сказать, что я Стану тонким льдом без тебя. Я смотрела звезды-лампочки Каплями поила наволочки Ты хотел узнать, что я Буду ждать и помнить тебя Я искала телефоны твои, Слушала пустые гудки Осенью
Ті, Що Забули
Ніколи і нікому, Не мав нічого злого, Ніхто й ніде, ніхто й ніде Не бачив мого міста, Не було ж в ньому змісту, Та не тепер, та не тепер. Не сумно, а відверто. Скажу: "Дивитись вперто" – Я
