D.I.Y.
Не тримай ти свої сили у собі,
Ти здатен зробити все сам, все сам...
І нехай ті, що не вірять у тебе,
Кидають в обличчя лайно,
Тобі все одно...
Не зважай, якщо дається нелегко
Все те, що поклав за мету, за мету...
Забивай на негативні створіння,
Які тобі в спину плюють...
Приспів:
Адже ти, ти робиш все сам,
На злість лайнюкам та гопам!
Ти на їхні слова не зважай,
Не забувай про D.I.Y.
Ти один всього, що маєш, досяг,
Без допомоги биків...
Йди вперед, роби, що хочеш та можеш,
А їм покажи свій фак, FFFuuuccckkk!
Похожие новости.
The Return Of Alex
In a world designed by the men in grey who decide how we live and breathe, there's a masterplan for the company man from the cradle to the company grave. They thought that you'd
Нет, Нет, Нет
Словно небо растеряло по земле свои дожди И ушедших дней зачем-то стало жаль Ветер листьями чуть слышно прошептал мне: "подожди, Я верну тебе назад твою печаль" Неужели так бывает, чтобы всё вернулось вновь Нет, не
Funny Girl
Funny, did you hear that? Funny! Yeah, the guy said "Honey, you're a funny girl" That's me I just keep them in stitches Doubled in half Though I may be all wrong for the guy I'm good
Долети
Сколько было их тайных свиданий, Сколько тихих признаний в ночи. Помню взгляд твой последний прощальный, А теперь тебя нет - хоть кричи. Поцелуи твои и объятья вспоминаю И сердце щемит, О любви не могу рассказать
He About To Lose Me
I'm touching hands with someone seriously beautiful I feel it burning and I know I'm standing far too close I'm telling lies and if it shows I see that he don't care I
