D.I.Y.
Не тримай ти свої сили у собі,
Ти здатен зробити все сам, все сам...
І нехай ті, що не вірять у тебе,
Кидають в обличчя лайно,
Тобі все одно...
Не зважай, якщо дається нелегко
Все те, що поклав за мету, за мету...
Забивай на негативні створіння,
Які тобі в спину плюють...
Приспів:
Адже ти, ти робиш все сам,
На злість лайнюкам та гопам!
Ти на їхні слова не зважай,
Не забувай про D.I.Y.
Ти один всього, що маєш, досяг,
Без допомоги биків...
Йди вперед, роби, що хочеш та можеш,
А їм покажи свій фак, FFFuuuccckkk!
Похожие новости.
Лебединая (feat Макс Лоренс)
Иногда я вижу, как мы с тобою Будто ангелы парим над землею, Словно небо обернулось рекою в раз И позвало дождевою водой нас. Я прошу, останься рядом со мною, друг, Я согрею и укрою ото
Stripper Pole (feat. Toby Love)(Remix)
Toby Love, Scott Little, it's that little chico Pitbull now let me see you go to work on that strip pole I love it when you work that hit the floor How you
Я Колись Блукав
Я колись шукав сам не знав чого, Я колись блукав сам не знав чому, Я колись не знав що є на світі Бог І що він за нас віддав Свого сина єдиного. Господь віддав
Oh Teacher
Every season of my life People say it, she go far I exceeded what as needed Don't you wanna know what I came here for Turn the lights way down I will find you somewhere
Eternit?
Amata mia, deve essere cambiato il tempo perch? nel mio giardino sboccia una rosa. averti qui ? pi? di quello che aspettavo ? pi? del giorno che sognavo e sognavo... tu fai a me quello che il
