Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Студентські Вихідн

В рубрике: Тексты песен — 17.09.2012

З самого ранку пиво,
І почуваюсь щасливим,
З самого ранку горілка
І дебела файна дівка.
З самого ранку цигарку
І поміцніше заварку,
З самого ранку потреба
Зробити те, що треба.

Приспів:
А що нам треба
Від землі та неба?
Зовсім небагато -
Поїсти та поспати.

Після обіду знов пиво,
І знов почуваюсь щасливим,
Трохи винця і горілки,
І дві пухленькі дівки.
Ближче під вечір закурим
І всіх сусідів накурим.
Будем радіти за себе
І за свої потреби.

Приспів

Ввечері стало погано,
Згадуєм, як було добре рано.
Після обіду теж було нівроку,
Ще б пак - дві файні дівки збоку.
Ближче під вечір щось сталось,
Досить хлопці, напевне, догрались...
Завтра мушу піти до лікарні,
От вихідні видались гарні!

Приспів


Похожие новости.


Февраль (feat. Ю. Чичерина)

Февраль (feat. Ю. Чичерина)

Полусонный февраль, снегом белая даль И фонарь под окном на углу Из темноты, словно луна. Подоконник, зима, так не сходят с ума: У окна тишиной по стеклу До немоты или вина. Потому что время в обрез, Потому



Drink In My Hand

Drink In My Hand

Early monday morning and friday at five, Man I work work work and I don't climb climb climb Boss man can shove that over time up his can, All you got to do



A Truly Happy Ending

A Truly Happy Ending

Left alone, I'll destroy almost everything Padded gloves don't provide sensitivity Every little moment dealt Stops shouting when it crashes down Oh, what could be Some simple chance for a bit of empathy, yeah Never seen



А Калина Не Верба

А Калина Не Верба

Ой на горі вітер дув, Вчора в мене милий був Черевички купував, Біле личко цілував Приспів: А калина, а калина не верба Я дівчина, я дівчина молода А калина, а калина не верба Я дівчина, я дівчина молода Била



Ain’t Talkin’

Ain’t Talkin’

As I walked out tonight in the mystic garden The wounded flowers were dangling from the vine I was passing by yon cool crystal fountain Someone hit me from behind Ain't talkin', just walkin' Through




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.