Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Невже

В рубрике: Тексты песен — 27.08.2012

Невже?! Ти можеш бачити
Як Отець твій гине
Він стукає в серце твоє
Ти закриваєш двері
Невже...
Він пролився як вода
Кров стікала під ноги нам
Щоб погасити спрагу таких як ми
Загублених в гарячій пустелі.
Не зрівняти ні з чим, те, що зробив для нас Він...

Приспів:

Поглянь сюди, такою є
Реальність під небом на цій землі
Нас намалював Він на долонях своїх
Щоб не забути ніколи
Руки що обіймали тебе
Пронизані залізом
Хіба цього замало, щоб бути реальністю
З живими доказами наших життів?
Невже?! Ти можеш бачити
Як Отець твій гине
Він стукає в серце твоє
Ти закриваєш двері
Невже...

Він пролився світлом
Біль стікала під ноги нам
Щоб дати надію таким як ми
Загубленим в лабіринтах світу.
Не зрівняти ні з чим, те, що зробив для нас Він

Приспів


Похожие новости.


Состояние Жизни

Состояние Жизни

Поезд заблудился в тумане, Знать бы, что нас ждет впереди. С болью от обид и обманов Что-то угасает в груди. Припев: Состояние жизни – дорога, Настроение - ночь и печаль, Дней счастливых на свете немного И они не



Осінь…

Осінь…

На стовбурі похилому Подорожую в осені. Сурмлять уже над обрієм Застиглі срібні олені, Та ще спадає листопад, Ще корабель мій не в льодах, Ще попіл теплий світиться І птаха покидає дах. І все перетворилося На строфи листопадові, А кольори на



It’s Good To Be Us

It’s Good To Be Us

Well baby, there ain't no maybe about it I ain't made of money So I know that you ain't hangin round for that If it grew on trees The branches on mine wouldn't have



Не Проснуться Нам Двоим

Не Проснуться Нам Двоим

Я вернулась И чистота вокруг. Я вернулась, Замыкая круг. Ну, давай, улетим Вместе навсегда. Только утро Нам мешает спать. Не забудем И не сможем ждать. Не погаснем На ударах огня. Полутени под небом На двоим хватит места И с ними и без них Завтра будет



10 A.M. Automatic

10 A.M. Automatic

What about the night, Makes you change, yeah, Oh, from sweet, To deranged? What about my voice, Tells you who, Who's been wrong to you? Yeah, You've got pains, Like an addict, I'm leavin' you, You've got pains, Like an addict, 10 A.M.




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.