Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Шо!?

В рубрике: Тексты песен — 04.07.2012

Я не встигаю за твоїми думками...
Я втомився бігти...
Я починаю божеволіти...
Зупинись...

Шо!?

Зійди з моєї дороги
Не заважай моєму руху
Моєму нормальному руху
Не бігу за твоїми думками
Думками які безглузді
Речами які тільки грузять
Словами які тільки грузять
Зійди з моєї дороги

Я божеволію. Що це?
Я непритомнію... Сили
Мене покидають. Сили
Мене покидають...
Все заплуталось... А-а-а-а...
Всі шляхи перетнулись
Всі думки перетнулись
Я божеволію. Що це?

Звільни мене від себе
Мою душу, мій мозок
Й без того загружений мозок
Йому й без тебе не знати покою
Йому не знати й не чути про тебе
Моїм очам не бачити світу
Нормального білого світу
Звільни мене від себе


Похожие новости.


Божевільні Танц

Божевільні Танц

З дому ввечері тікали, Повертались вранці, Бо всю ніч протанцювали Божевільні танці. Божевільні танці! Дітлахи прийшли зі школи, Покидали ранці І танцюють по приколу Божевільні танці. Божевільні танці! На війні усі солдати Залишають шанці – Дуже хочуть танцювати Божевільні танці. Божевільні танці! І канарки, і



Пісня Про Пісню

Пісня Про Пісню

нічні таємниці зникають у сонячнім промені раптом здається, що все це вже було, а мені... наступне життя починається з нової осені... життя є життя лиш тоді коли в нім є нові пісні. тоді вона мандруватиме



Хочу Тебе

Хочу Тебе

Я знаю як блищить її сльоза Коли вона сміється, Я знаю як тремтять її вуста Як серце бється Вона для мене, як дощ із неба Найбільша мрія, якої треба Вона - це сон, прекрасний сон Мій сон,



Quand Je T’oublie

Quand Je T’oublie

Pars et je ferai le reste Tu sais les mots je d?teste Pars avant ce qui nous reste Histoire de peau et de gestes Quand je t'oublie Je pense ? nous Et c'est pire Quand je t'oublie Je



Выйду Я На Палубу

Выйду Я На Палубу

1. Выйду я на палубу, Просто так на палубу, Сигарету "Мальборо" Прилеплю к губе. И того не ведая, Что себе на пагубу, Легкою походкою Подойду к тебе. Сигарету "Мальборо" Брошу недокуренной И начну про шторм травить И про паруса. И вздохну: "Ах,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.