Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Шоу Бізнес!

В рубрике: Тексты песен — 09.10.2012

Я прийду до тебе з екрану, навіть пізно, навіть рано
Ти від мене не сховаєшся, не втечеш
Піднімай вгору долоні, ти потрапив, ти в полоні
Це інформаційний простір, він без меж

Я хотіла як усі люди жити легко і щоб всюди
Плив вітрильник мій життєвий без перешкод
Та пролягає мій фарватер через шоу-бізнесу екватор
Це найгірша і найкраща зі всіх пригод

Слідом за попутним вітром
Швидко крутиться земля
За зірок примарним світлом
Вирушаю знову я

Приспів:
Це шоу-бізнес, яскраві будні і вогні
Я живу як на війні і я не знаю слова "ні"
Це шоу-бізнес, шалені дні і почуття
Летить кометою вперед моє життя

Зупинитись я не встигаю і ніхто напевно не знає
Де початок цього шляху і де фінал
Мої мрії це мої крила, хай наповнить вітер вітрила
Тільки прошу: "не зупиняйте карнавал"

Слідом за попутним вітром
Швидко крутиться земля
За зірок примарним світлом
Вирушаю знову я

Приспів (3)


Похожие новости.


Distant And Faded

Distant And Faded

All these distant faded memories of everything I used to be are bringing me down, yeah-they're bringing me down, And the leading cause of death I plead, is from my insecurity



Almost Like Love

Almost Like Love

(Tony Kaye/Trevor Rabin/Jon Anderson/Chris Squire) Who was it organizing the right To follow my leader Seems we look and stand around waiting For a sign from God Speaking for myself The christian need The muslim need The buddhist



Ее Здесь Нет

Ее Здесь Нет

День за днем дороги Вели меня, я был в пути. Там я видел многих, Но лишь тебя не мог найти. Менялись по пути местами Небо и земля, Дни были чистыми листами В книге без тебя. Припев: Я опускался вниз, Где



California Cottonfields

California Cottonfields

My driftin' memory goes back to the spring of '43, When I was just a child in momma's arms. My daddy plowed the ground and hoped that someday we could leave This run-down



Знову Я

Знову Я

Робиш новий крок, божевільний крок, в мою сторону ти. Я маю більшість причин сподіватись, що ти не такий. Я міг би просто сказати тобі "Бувай". Я залишаюсь тим хто я є. І тому я




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.