Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Сніг

В рубрике: Тексты песен — 24.08.2012

стільки років - жодного дзвінка
ні відбитків пальців на конвертах
не кажіть мені - вона сама
це байдуже
бо якщо відверто

то сніг пам’ятає довше за нас
сніг пам’ятає довше за нас
сніг тане довше ніж ми
добре добре що так

ластівки не прилетять назад
де ти не годуєш їх з долоні
ти закрий на ключик білий сад
не бійся що там хтось в полоні

бо сніг пам’ятає довше за нас
сніг пам’ятає довше за нас
сніг тане довше ніж ми
добре добре що так


Похожие новости.


Переломаны

Переломаны

1. Переломаны буреломами. Край бурановый под охраною. Костерок ослаб, Не сберечь его, в яме волчьей вой. Кто упал - лежит, песню снег сложил Нам про лесосплав. 2. Утро сизое, бревна склизлые, В ледяной воде не до



Ой Верше, Мій Верше

Ой Верше, Мій Верше

Ой верше, мій верше Мій дзелений верше Уж мі так не буде Як мі было перше Бо перше мі было Барз мі добри было Од свойой мамичкы Не ходити было Не ходити было Горами лісами Не любити было З чорними очами Не



Funeral Song

Funeral Song

I dumped you again I don't understand It's happened before Can't take it no more These foolish games Always end up in confusion I'll take you back Just to leave you once again I died in my dreams What's



American Way (feat. Kelis)

American Way (feat. Kelis)

[Sample - Nas: "Political"] [Newscaster:] "Recently there has been an emergence of socially conscious and political rappers. It seems to be a new trend in the Hip-Hop world." [DJ scratches sample - Nas: "Nas



Пізно Вноч

Пізно Вноч

Десь далеко за вікном Видно тисячі вогнів - Хтось їх шукає, Хтось їх зустрів. Відмотав на день назад І втомився від новин. В тебе світає... Сім плюс один... Приспів: Пізно вночі Ангели не сплять, Знають про нас І усе мовчать, Ангели ж Не люблять




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.