Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

ZLO

В рубрике: Тексты песен — 30.08.2012

Зло, зло, зло, зло, йобане
Зло, зло, зло, зло, йобане
Зло, зло, зло, зло, йобане
Зло, зло, зло, зло...

Настрій небезпричинно змінився
Мені належить зло
Роз’єбошив би пику кожному
У горло встромив би скло
На хуй тебе, на хуй сука, на хуй
Не можу не кричать
Коли ти тримаєш мене
Я хочу знищити все на хуй, блядь
Я хочу знищити все на хуй, блядь

Зло, зло, зло, зло
Зло, зло, зло, зло

Тримай мене, тримай мене міцно
З ніг до голови
Я дивлюся у твоє обличчя
Й дивитимусь до самої труни
З самого дитинства ти йдеш поруч
Я не забуду те, що ти мені лишило
Ти мій ворог, ти мій друг
Я тебе чекаю, ти вже тут
Ти зникаєш, я в біді
Тримай мене міцніше, зло

Зло, зло, зло, зло
Зло, зло, зло, зло

Зло соціальне, зло квартальне
Все одно
Воно, блядь, шепоче й постійно регоче, типу
Все одно мені
Подивись навколо спробуй,
Спробуй не знайти його, спробуй
Саме через вашу сліпоту
Мені час від часу шкода, що я не воно

Подаруй мені свою силу, зло
Подаруй мені свій погляд, зло
Подаруй мені своє тіло, зло
Подаруй мені себе все без залишку, зло

Зло!

Зло, зло, зло, зло, йобане
Зло, зло, зло, зло, йобане
Зло, зло, зло, зло, йобане
Зло, зло, зло, зло...


Похожие новости.


Love Gets In The Way

Love Gets In The Way

Little by little, now babe I've come a long, long way Picking up the pieces That you threw away Did you give it up Did I let you down Either way, it doesn't matter Cause I'm finally



Кабриолет

Кабриолет

По манежу, по манежу Нас везет кабриолет, Это очень старый транспорт - Старше, чем велосипед! Это очень старый транспорт, Мы нашли его с трудом, Но зато теперь с комфортом Путешествуем вдвоем. И от зависти, наверно, Цирк заполненный притих, Но, увы,



Unknown Brother

Unknown Brother

Though I never met you And we spoke not a word I'll never forget you Through stories that I've heard For you unknown brother My baby's mother is pained Cause your soul is in heaven But your



Руки К Щекам

Руки К Щекам

...я не простил... а ты уже как то остыла... как то остыла... остыл чай, что не донес я до твоей постели... остались лишь вопросы без ответа в голове, и сахар твоих поцелуев на моих



Sweetest Girl

Sweetest Girl

But when a good girl gone she gone 4eva See u cant make tha rain without the stormy weather And its when it rains when it rains it pours Would've neva happen if




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.