Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Скінхед Вася

В рубрике: Тексты песен — 05.07.2012

Він першим хлопцем на колгоспі,
Все через те, що Вася був скінхед.
Він недолюблював колгоспників і Тостер,
Зате у Васі був крутий мопед.
На фарі свастика, на рамі харі крішна,
І Вася валить як дивізія СС.
Його машина працює ледве чути,
Ні один нігер не піде наперекіс.

Приспів:
Скінхед Вася на мопеді,
На плечі значок СС,
Скінхед Вася на мопеді,
Наш невизнаний боєць.
Скінхед Вася нам поможе,
Білої раси ліпший друг,
Скінхед Вася нас заложе,
Якщо негри будуть тут!

Скінхеду бабця зв’язала модний бомбер,
Такого ти ніде вже не знайдеш.
І гади є, гумові трохи правда -
Умілець Вася змайстрував їх із калош.
І кожен день він просинався рано-вранці
І діставав він із-під ліжка свій наган
І розставляв на підвіконнику стакани
І починалась Третя світова!

Приспів (2)

Скінхед Вася
Чіста Вася...


Похожие новости.


Bormenzal

Bormenzal

Сiно,просо ротом,носом! Випив смаги-iж бумаги! Випив водки-iж сельодки! Є такий прилад,в Верховинському районi, Щоби корову доiти. Називається-БАРМЕНЦАЛЬ!!! Штрикли хлопцi пiд смереку-нарубались Спили пiсню задалеку-наспiвались Нарубались-наспiвались Н-А-Р-У-Б-А-Л-И-С-Ь!!! В синю даль БАРМЕНЦАЛЬ о-о-о Майонез "Провансаль" о-о-о В синю даль як ГУКНУ о-о-о А менi б в ДАЛИНУ о-о-о Синє небо,синi



Не Забувай

Не Забувай

Нанизуєш дні як намисто на ніч Пригадуєш руки, пригадуєш річ, Яку придбаєш та забудеш На плиті чорна кава втекла Я бачу тебе в відображенні скла твого Триває світло, я у ніч тобі кричу Приспів: Не забувай мене,



Флибустьер

Флибустьер

Флибустьер Вся жизнь сомкнулась в линии одной Под синим небом с бездной под ногами. И волны грозно плещут за кормой, А ветер всё играет парусами. Ты вне закона, ты не в масть! Вся жизнь твоя сплошная



Белый Аист

Белый Аист

За рекой бродит белый аист, где-то за рекой... Мы с тобой ждем, когда в наш дом придет он, мы с тобой... Я люблю, в эту ночь особенно тебя люблю... И пою, эту песню



Wait

Wait

Zone 4 Yeah Lets go I'll be swimming in women And I'd be diggin and living And ill be whippin the whips that cha havent seen now Well the quip is just whip it And make it




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.