В Кінці Гребл
В кінці греблі шумлять верби,
Де я їх садила...
Нема мого миленького,
Що вірно любила.
Нема його і не буде -
Поїхав за Десну;
Казав рости, дівчинонько,
На другую весну!
Росла, росла дівчинонька
Та й на мірі стала;
Ждала, ждала козаченька
Та й плакати стала.
Не плач, не плач, дівчинонько, -
Така твоя доля:
Полюбила козаченька,
При місяці стоя!
Не плач, не плач, дівчинонько,
В молоді годочки.
Я не плачу, я не плачу,
Плачуть карі очки!
Похожие новости.
Біль
1 В небо полечу Від твоїх очей далі, Тихо полечу Від твоєї печалі, - Наче у вогні, Боляче мені. Сльози як дощі, Я тебе забуваю. Холодно в душі, Я у небо злітаю, - Наче у вогні, Боляче мені... Приспів: Біль Знову звідусіль, Ти мені пробач... Біль - В
Vivi L’avventura
E' gi? una bella mattina il fatto di svegliarsi sentire puzza d'amore scusa odore d'amore. Tutta la notte la testa ha cantato stupendo di Vasco ? la vita ed ? ora che cresci, mi piace un bel
Мобильный
Спрятался город за тёмными шторами За фонарями и за светофорами Про всё забыл, про всё забыл Про всё забыл, про всё забыл Разведены мосты... Чай твой давно остыл... Не отвечает мобильный Не отвечает мобильный Не отвечает мобильный Не отвечает
Коли Я Торкаюся Твоїх Скронь
Приспів: коли я торкаюся твоїх скронь я чую як гори ростуть крізь небо я чую як хвилі тремтять в морях ти відчуй коли я торкаюся твоїх скронь у мене немає причин і цілей у мене немає вчорашніх
День Народження
Знову небо синє-синє, Знову серця половину Я тобі дарую, бо люблю. Так знайти було нелегко Щастя, що було далеко, І тобі його я віддаю. Приспів: З днем народження, сонце, З днем народження, рідне. Буде хай тобі завжди просто, Буде хай
