Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Долі Шляхи

В рубрике: Тексты песен — 20.08.2012

Коли нічне небо осяяне
Спалахами блискавиць;
Або безхмарне воно
Та ллють світло зорі та місяць -
Ти на Перунів шлях подивись - придивись,
Але не на небо, а у чорний колодязь...

Там в’ються дороги аж до небокраю -
В кожного своя;
Нам від народження доля плете їх -
Й одна з них - твоя.

...Крізь поля йдуть стежки
Та гірськими хребтами;
Прямують крізь гроти
Та повзуть берегами
Мостами чи бродами перетинають
Річки та драгви;
У буревіях зникають...
В лісах губляться - щезають...

А ні зупинитись, а ні звернути
Зі шляху, що долею дано:
Заваду не обійти;
Злякавшись, ховатися марно!

Ти став на той шлях, щоб його пройти, -
Хай би як було важко! - Йди!
Крізь будь-що - не озирайся!
Не зупиняй ходи!

Шовками стелитиметься землею
Зів’яла та зім’ята трава...
Ітимеш довго - до смерті йтимеш
Стежками долі крізь ліс життя.

В’ються дороги, сплітаються -
Доля плете навмання.
Кожен має пройти свій шлях
До небокраю життя...


Похожие новости.


Beautiful Day

Beautiful Day

It's a morning full of innocence as the day defeats the night and the sun shines down like a gift from God and the world is new and bright. The moment seems so holy as



Без Болю

Без Болю

Я знаю, що слабкий, що себе не здолаю, Й життя моє нікому небезпеки не складає. Говорять, я давно й потрохи божеволію, Я згоден, нехай, аби це тільки було без болю. Думки мої заплутано, ні



Не Опускай Очі Сво

Не Опускай Очі Сво

Я не забув ні хвилини, Кожна із них, як нова. Пальці малої дитини Мудрі, як вічні слова. Запам’ятав кожну каплю, Кожен ковток, кожну мить, І теплий вечір, як пахне, І пряна ніч, як не спить. Приспів: Не опускай свої



Experience

Experience

See me loving you A fool without a lover How can that possibly be Maybe you can show me why I shiver when you're closer I remember your touch without it Let me drown in your



What’s Going On?

What’s Going On?

[Intro:] If you love living your life, leave me alone I live the life, I sing about in my song They hate me unitl I'm gone, they hate They hate me until I'm gone,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.