Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Долі Шляхи

В рубрике: Тексты песен — 20.08.2012

Коли нічне небо осяяне
Спалахами блискавиць;
Або безхмарне воно
Та ллють світло зорі та місяць -
Ти на Перунів шлях подивись - придивись,
Але не на небо, а у чорний колодязь...

Там в’ються дороги аж до небокраю -
В кожного своя;
Нам від народження доля плете їх -
Й одна з них - твоя.

...Крізь поля йдуть стежки
Та гірськими хребтами;
Прямують крізь гроти
Та повзуть берегами
Мостами чи бродами перетинають
Річки та драгви;
У буревіях зникають...
В лісах губляться - щезають...

А ні зупинитись, а ні звернути
Зі шляху, що долею дано:
Заваду не обійти;
Злякавшись, ховатися марно!

Ти став на той шлях, щоб його пройти, -
Хай би як було важко! - Йди!
Крізь будь-що - не озирайся!
Не зупиняй ходи!

Шовками стелитиметься землею
Зів’яла та зім’ята трава...
Ітимеш довго - до смерті йтимеш
Стежками долі крізь ліс життя.

В’ються дороги, сплітаються -
Доля плете навмання.
Кожен має пройти свій шлях
До небокраю життя...


Похожие новости.


911

911

Ти – моя остання любов, Моя машина, моя машина. Ти і я напилися знов. Моя єдина на смак бензина й кави. День і ніч дихає час, А ми з тобою живемо двоє! Автомобіль буде у нас, Моє



Rolling In The Deep

Rolling In The Deep

There's a fire starting in my heart Reaching a fever pitch, and it's bringing me out the dark Finally I can see you crystal clear Go ahead and sell me out and I'll



Walk Away

Walk Away

Is this masquerade finally over Can we put down the roles that we've played so many times Is this really the final curtain The end of the play Or will we just dance this



Nasty Nasty

Nasty Nasty

[Originally by 999] Nasty nasty walk the streets at night Nasty nasty loocking for a fight Nasty nasty you're the reason why Nasty nasty made somebody cry What the hell is wrong with you What the



Still Breathing

Still Breathing

Home, it's not brick or stone Or comfort in the firelight, Not in that sense anyway. Dreams, if only I had known But these things always seem So much clearer at a distance. I'm walking out




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.