Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Долі Шляхи

В рубрике: Тексты песен — 20.08.2012

Коли нічне небо осяяне
Спалахами блискавиць;
Або безхмарне воно
Та ллють світло зорі та місяць -
Ти на Перунів шлях подивись - придивись,
Але не на небо, а у чорний колодязь...

Там в’ються дороги аж до небокраю -
В кожного своя;
Нам від народження доля плете їх -
Й одна з них - твоя.

...Крізь поля йдуть стежки
Та гірськими хребтами;
Прямують крізь гроти
Та повзуть берегами
Мостами чи бродами перетинають
Річки та драгви;
У буревіях зникають...
В лісах губляться - щезають...

А ні зупинитись, а ні звернути
Зі шляху, що долею дано:
Заваду не обійти;
Злякавшись, ховатися марно!

Ти став на той шлях, щоб його пройти, -
Хай би як було важко! - Йди!
Крізь будь-що - не озирайся!
Не зупиняй ходи!

Шовками стелитиметься землею
Зів’яла та зім’ята трава...
Ітимеш довго - до смерті йтимеш
Стежками долі крізь ліс життя.

В’ються дороги, сплітаються -
Доля плете навмання.
Кожен має пройти свій шлях
До небокраю життя...


Похожие новости.


Love Story

Love Story

Ay bay it won't end, won't end, won't end Let's talk about love This is my love story Boy meets girl and looks in her eyes Time stands still and two hearts catch fire Off



Choqu?

Choqu?

Adams: Akhi comment te dire que c'est un monde d'action Que le dieu puissant regarde pas ton accent Que pour les "Hass"-?nette il ne faut pas trop d'absence Que toute la fin du monde



Булочка З Маком

Булочка З Маком

Я знов сама, ти десь на горі І твої вівці набридли мені. Я хочу ласки, я хочу любов, Я хочу ше щось, а ти десь пропав. Приспів: З маком, з маком, з маком, З маком булка Я



Горлиця

Горлиця

Пару горлиць я в садок манила, Прилітати стала лиш одна. Де ж ти свою пару загубила, І чи є у тім твоя вина? Чом з твоєї пісні стільки смутку, Рвеш мою ти душу, не чиюсь. Не



На Большом Воздушном Шаре

На Большом Воздушном Шаре

На большом воздушном шаре На большом воздушном шаре Мы с тобой возьмём мешков с песком побольше, Чтобы дольше быть поближе к метео. Мы с тобой возьмём мешков с песком побольше, Сбросим их на пляжи южных




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.