Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Нам Не Потрiбен Спокiй

В рубрике: Тексты песен — 31.07.2012

Приспів:
Нам не потрiбен спокiй двом,
Нам не потрібна тиша ця,
Я перекреслю заборони,
Що мого тіла доторка. (весь куплет - 2)

Просто день сьогодні гарний,
Просто ранок був безхмарний,
Дві години на світанку
Я стояв на своїм ґанку.
Після важкої ночі
Не можу і не хочу,
Лізти на стелю, стіни
Мене болять коліна.

День попереду займався,
Я собі самому клявся,
Що не буде більше ночі,
Бо я не хочу.
Зараз відчуваю втому,
Слухай, іди додому,
Бо вже ранок настає,
Хау-оу-оу-є!

Приспів

Дуже хотілось пити,
Сісти й просто запалити,
Десь в куток забитись темний,
Але все даремно.
Бігав по дворі собака
І на перехожих гавкав,
Бо така його робота
І йому завжди охота.

Приспів

Починався відлік часу,
Чисто так як того разу,
На двори спускався вечір
І давив на плечі.
То була весна і коти
Брали березневі ноти,
Поліфонія тих звуків -
Була просто мука.

Приспів


Похожие новости.


Port Of Amsterdam

Port Of Amsterdam

In the port of Amsterdam There's a sailor who sings Of the dreams that he brings From the wide open sea In the port of Amsterdam There's a sailor who sleeps While the river bank weeps To



Honky Tonk Night Time Man

Honky Tonk Night Time Man

I'm a honky tonk night time man I can't stand no light I'm a honky tonk night time man I can't stand no light I get my rest in the daytime I



Had It All

Had It All

I met this girl when I had turned seventeen We shared a class and she sat right next to me As it turns out We were something meant to be So two years later



Не Грусти, Не Жалей

Не Грусти, Не Жалей

муз. Н.Каблуков сл. П.Попов Небо в лёгких кружевах, Ветер в облаках играет Губы на твоих губах Мир в любовь превращают. Время обмануть нельзя, Звёзды по утру растают Вместе в эту ночь без сна Чувства страстью пылают. Не грусти,



Champagne Life

Champagne Life

Yes, it was a beautiful day It's gone be a beautiful night Break out the champagne Everybody get a glass Let's start it off sexy What do you say? Uh, and all the ladies say (Uh-huh) Uh,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.