Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Нам Не Потрiбен Спокiй

В рубрике: Тексты песен — 31.07.2012

Приспів:
Нам не потрiбен спокiй двом,
Нам не потрібна тиша ця,
Я перекреслю заборони,
Що мого тіла доторка. (весь куплет - 2)

Просто день сьогодні гарний,
Просто ранок був безхмарний,
Дві години на світанку
Я стояв на своїм ґанку.
Після важкої ночі
Не можу і не хочу,
Лізти на стелю, стіни
Мене болять коліна.

День попереду займався,
Я собі самому клявся,
Що не буде більше ночі,
Бо я не хочу.
Зараз відчуваю втому,
Слухай, іди додому,
Бо вже ранок настає,
Хау-оу-оу-є!

Приспів

Дуже хотілось пити,
Сісти й просто запалити,
Десь в куток забитись темний,
Але все даремно.
Бігав по дворі собака
І на перехожих гавкав,
Бо така його робота
І йому завжди охота.

Приспів

Починався відлік часу,
Чисто так як того разу,
На двори спускався вечір
І давив на плечі.
То була весна і коти
Брали березневі ноти,
Поліфонія тих звуків -
Була просто мука.

Приспів


Похожие новости.


А Калина Не Верба

А Калина Не Верба

Ой на горі вітер дув, Вчора в мене милий був Черевички купував, Біле личко цілував Приспів: А калина, а калина не верба Я дівчина, я дівчина молода А калина, а калина не верба Я дівчина, я дівчина молода Била



Непробачена

Непробачена

Вкотре сотні доріжок Простяглись до небес Серед сліз і підніжок Я знайшов себе За три кроки до раю І за крок до пітьми Але щось ще тримає Білими сітьми, Білими слізьми... Приспів: Я ж не просив твоїх мук І твоїх очей Я



Только Ты

Только Ты

Ты счастье мое, ты горе мое Ты словно глоток воды — все ты В душе усталой цветы Зацветают вновь, а это значит, Что где-то есть на земле ты Ты небо мое, ты море мое Ты ласковый



Erotim-Super-3-Feucht

Erotim-Super-3-Feucht

Werbung Vater ich habe ges?ndigt! Wie das meine Tochter? Ich bin mit einem Mann nach 10 Minuten gleich ins Zimmer. Habt ihr einen Gummi benutzt? Das schon Vater. Erotim-Super-3-feucht? Jo, was'n sonst?! Dann sei Dir verziehn meine Tochter! Erotim-Super-3-feucht!, hei?t



Марина

Марина

Марино-Марино, чого ходиш-блудиш. Та й навєрно, Марино, сина мого любиш. Як би не любила, то б я ж не ходила. Да я за твоїм сином Дунай-рєчку брела. Перебрела рєчку, не замочилася, Да я на твого




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.