Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Нам Не Потрiбен Спокiй

В рубрике: Тексты песен — 31.07.2012

Приспів:
Нам не потрiбен спокiй двом,
Нам не потрібна тиша ця,
Я перекреслю заборони,
Що мого тіла доторка. (весь куплет - 2)

Просто день сьогодні гарний,
Просто ранок був безхмарний,
Дві години на світанку
Я стояв на своїм ґанку.
Після важкої ночі
Не можу і не хочу,
Лізти на стелю, стіни
Мене болять коліна.

День попереду займався,
Я собі самому клявся,
Що не буде більше ночі,
Бо я не хочу.
Зараз відчуваю втому,
Слухай, іди додому,
Бо вже ранок настає,
Хау-оу-оу-є!

Приспів

Дуже хотілось пити,
Сісти й просто запалити,
Десь в куток забитись темний,
Але все даремно.
Бігав по дворі собака
І на перехожих гавкав,
Бо така його робота
І йому завжди охота.

Приспів

Починався відлік часу,
Чисто так як того разу,
На двори спускався вечір
І давив на плечі.
То була весна і коти
Брали березневі ноти,
Поліфонія тих звуків -
Була просто мука.

Приспів


Похожие новости.


Початок Дикої Зимової Ноч

Початок Дикої Зимової Ноч

Непевним подихом втягнути Зимове крижане повітря, Захлинутися... Льодяних списів проковтнувши вістря... Та ревом в ніч поринути, Руйнуючи усе довкілля... Луною лісом прокотитися, Стрілою промайнувши миттю... Хай, льоду сталь відблискує Іскристий сніг... Морозною є даль - Відкрита та беззахисна - у кожен



Где Увековечен Был Мир И Покой

Где Увековечен Был Мир И Покой

Безмолвная серость туч грозовых, В болота зеркале отражаясь, Всплески зарниц дарила земле, Лесной тишиной восхищаясь. Ветра порывы врывались туда, Где шумело лишь листьев паденье. Печалью обдало чертоги мха В безмятежном болот запустенье. Нарушая покой - Гром возгремел, Бури приход



Дика Енергія

Дика Енергія

В час безликих сліпих генерацій, В еру слів, безглуздих сенсацій, У епоху глухих прострацій Ми давно втрачаєм глузд. Крізь втрачені мрії відчуваю я Безодню стихії. Це - енергія. Скоряюся спразі, дика і німа, Кохання екстазу, іншого нема. Приспів: Дика,



Tonight

Tonight

Everything will be alright tonight I said everything will be alright tonight No one moves No one talks No one thinks No one walks tonight Tonight Everyone will be alright tonight Everyone will be alright tonight No one moves No



Кривавий Блюз

Кривавий Блюз

Шесту годину тебе вичисляв, Між шестов і семов настоя заспав. Знаю, з Ельдаром ти в кнайпі сидиш, Жалкий фарцовщик, тебе жде мій ніж! Приспів: Да, ревность моя сліпа Пес виє - буде біда... Мамо рідна, душа хоче




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.