Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вовчі Ягоди

В рубрике: Тексты песен — 04.10.2012

Вау-вау (3)
А мама думала то я...

І
Вечір розсипався в твоїх долонях,
Грізно всміхається,
А мама думала, то я.
Місяць у повні вискалює зуби,
Очі налякані,
А мама думала, то я.
Світло в кімнаті лягло подрімати,
Надто стомилося,
А мама думала, то я.
Ягоди вовчі тілом з вовчицею
Нас поміняли,
А мама думала, то я.

Приспів:
Відчинені очі, заплющені двері.
Вовчиця регоче, а я вию у сквері,
На листя в калюжах, на дощ у кишені,
Мовчу на зорі-мішені.

Вау-вау (3)
А мама думала, то я...

ІІ
Вимкніть темряву і ковдра сповзла
В іншу кімнату,
А мама думала, то я.
Стеля поранена вгору стікає,
Ти задоволена,
А мама думала, то я...

Приспів (3)


Похожие новости.


Музика

Музика

Сьогодні мінус – завтра плюс Кохання – як чарівна дівка Ми зачекалися весну Вже швидко Де була ніч і ми здибались І твої губи наче квіти Ласкали ніжно мої мрії Про тепле літо Лікують від душевних травм Дівки, горілка



Так Не Треба

Так Не Треба

Так не треба, треба не так Залізати до мене в душу Бо колись візьму і вкушу Так не треба, треба не так Так не було, хотілося так Ніби я здурів тобою Ніби ти здуріла мною Чи ти



Идет Девчонка

Идет Девчонка

Идет девчонка Внимание! Идет девчонка Смешная челка Половина неба в глазах Идет девченка Песня на устах Каблучки по асфальту стучат На девчонку ребята гледят А девчнка идет напевая песенку свою Траля-траля-траля А девчнка идет напевая песенку свою Траля-траля-траля Траля-траля-траля Траля-траля-траля Траля-траля-траля Постой девчонка, от чего ты



Як Ус

Як Ус

Я міг би бути зовсім розкутим І просто ходити голим, Міг би відкрито густо зробити По всьому тілу проколи, Патли по лікті, фарбовані нігті – Для мене це не питання, Плечі та спину – кожну клітину



Король Без Короны

Король Без Короны

L’histoire connait differents etats et differents gouverneurs…Les guerres, les revolutions… elle nous parle de l’honneur et du trahison. Aujourd’hui nous allons parler de Louis 16. C’etait un roi un peu




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.