Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Файно

В рубрике: Тексты песен — 24.08.2012

І
Весна в вікно до мене заглядає,
Малює подихом день.
Усе навколо щедро прикрашає
Танком барвистих пісень.

Приспів:
Ти чаруй і співай,
Ти надію не втрачай.
Сум за обрій понесло,
Щоб усе було
Файно. (4)

ІІ
Весна до щастя двері відчиняє,
Шепоче тихо "кохай".
А ти вдихай життя, воно оживає,
Її слова пам’ятай.

Приспів

Мені так файно... (4)

Приспів


Похожие новости.


Молотом Духу Та Єдністю Крові…

Молотом Духу Та Єдністю Крові…

Що не так тепер, як стародавно - Похилилося, посмутилося?.. Що знання пращурів загублено; Що Братерство кровне забулося?.. Ой, уся правда тепер пропала, Правда пропала, кривда постала!.. Небо хмарами понасунулося Над степами й лісами понахмурилося... Діди-Прадіди з неба зорями Дивляться



Вниз

Вниз

Вниз - по стеклу острым это так просто по стеклу вниз вниз, разбудить чувства это так грустно на пути вниз ничего больше не случится ничего ничего больше не приснится ничего по дороге в рай... вниз - это так быстро



В Небі Канареєчка Літає (разом з Олесем Донієм)

В Небі Канареєчка Літає (разом з Олесем Донієм)

В небі канареєчка літає І співає прямо в горизонт А ми підем вип’єм, погуляєм В цьому все життя і весь наш резон В цьому все життя і весь наш резон Нас чекають баришні-коханки Не життя, а



Hier Kommt Alex

Hier Kommt Alex

In einer Welt, in der man nur noch lebt, damit man t?glich roboten geht, ist die gr??te Aufregung, die es noch gibt, das allabendliche Fernsehbild. Jeder Mensch lebt wie ein Uhrwerk, wie ein Computer programmiert. Es



Panic In Detroit

Panic In Detroit

Ah oooh He looked a lot like Che Guevara, drove a diesel van Kept his gun in quiet seclusion, such a humble man The only survivor of the National People's Gang Panic in Detroit,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.