Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Всі В Пошуках

В рубрике: Тексты песен — 15.06.2012

Ходимо за примарами,
Схвильовані їх чарами.
Згадуємо про небо,
У відчаю від себе.

Приспів:
Всі в пошуках всебічної важливості,
Розгублені від власної мінливості.

І вперед ми нахиляємось,
А крок зробити все ж вагаємось,
Просимо щось в неба,
Не маючи потреби.

Приспів (3)


Похожие новости.


Саксаул

Саксаул

Свет горит на кухне За окном темно В моем доме тускло Хоть горит огонь Зацвели тюльпаны У друзей давно А мои завяли Вот мое дерьмо... Меня стены давят Дом всегда мой



Если Было Бы Можно

Если Было Бы Можно

Ах, если б было бы можно, я б всю душу свою промотал у цыган, Ах, если б было бы можно, я б все деньги свои промотал у цыган, Я б ночами гулял, золотое вино лил



Чекай На Мене

Чекай На Мене

Чекай на мене. Прийде час, Коли у погляді раптовім. Ти, як колись, побачиш нас В холоднім присмерку зимовім. Ввірветься, болем забринить Він на вустах твоїх тремтячих. І саме в цю останню мить Ти все мені уже пробачиш. Там



Time And Time Again

Time And Time Again

[Talking] Yeah, let me count that up right there Real shit, know I mean, you know I mean, what's up Z-Ro Yeah, this a real one, inhale that shit nigga [Hook] Time and time again I



Весна Згоріла

Весна Згоріла

Загорілась весна березневим сонцем, Виганяли з казарми - брата на брата. Новонароджений Тарас заплакав, Старечими сльозами, квітами з кров’ю. Весна згоріла... Хто за волю - того за грати... Брат брата - патиком по голові, Брат брата -




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.