Почну
I
Мі-мі-мі, ля-ля-ля. Є, камон
Вимикайте караоке, передайте мікрофон
Сусіди проти, вони прийшли додому
Але ще година у нас є по закону
По-любому гучність дайте повну
Напевно, хтось щось хотів запитати
А що ви хотіли усім цим сказати?
Передайте мікрофон та лягайте спати!
Вечірня казка, гаряча і гірка
Весело спочатку, потім - баюшки, пока
Ой, вибачте, па-па, пам’яти замало
Ніколи нічого не знав досконало
Ніколи не міг писати про буття
Про душу у багні, у вікна смиття
Ми з мікрофоном вийдемо вдвох
Чий монолог, а хто - стерео-лох
Приспів:
Дайте, я почну, розпочну
Два почну, на три качну
II
ММФ - мама миє Фоззі
Що ще заримуєш до слів - «на морозі»
Уті-бозі, витріть сльози
Він трохи дурнуватий, але чомусь хальосій
Пузо - в майку, в гайку - болт
Сів на наше поле Thunderbolt
З косами наперевіс біжать хлібороби
Кігті, лікті, все до вподоби
Віру зазвичай псує недовіра
Сцена - щось на кшалт того тира
Ти - як на долоні, світло - в лоб!
Все покатить, піф-паф або хлоп-хлоп
III
Ладно, годі, пройшлись по забубонах
З початку про себе по усіх канонах
За усіма законами, все - як треба!
Чого ж не зробиш, щоб достукатись до тебе
Навроди усі сходи прямували вниз
Ти ще тут? Yes, it is!
Тоді ми обираємо інший кут
Посміхається зі стелі Курт Воннегут
Щоб не відбулося - такі справи
Заради повітря і трохи для забави
Move it! Move it! Go now! Go now!
Стерео зламалося, слухаємо Mono
Похожие новости.
Зупини Час
А може так не треба, чи варто зупинитись на мить або заплющити очі та вниз не дивитись Не хочу стати я сірою тінню безмовною з холодними стінами думками ділитись До самої прірви,
Солнце (feat. Элизиум)
У тебя опять сегодня оказался день неважный: Твой воздушный замок рухнул, утонул корабль бумажный. По щекам стекают слезы, твой привычный мир разрушен, В сердце наступает осень, город стал уныл и скушен. Припев: Солнце - шарик
Вперед, Бодхисаттва
Cидели с другом и пили вино Занимались этим делом довольно давно По комнате клубами плавал никотин И к концу подходил мой запас легких вин Мой друг сказал мне: "Мы с тобою
Ты На Свете Есть
Ты, Теперь я знаю, ты на свете есть. И каждую минуту Я тобой дышу, тобой живу И во сне, и наяву. Нет! Мне ничего не надо от тебя, Нет, все, чего
Возвращение
Сыро на улице пустынной, вокруг шумят деревья пьяно. Мама, лишь ты обнимешь сына, снова я к тебе иду. Пусто в душе моей кабацкой, глаза все ночи проглядели. Мама, давно устал я драться, да
