Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Почну

В рубрике: Тексты песен — 04.07.2012

I
Мі-мі-мі, ля-ля-ля. Є, камон
Вимикайте караоке, передайте мікрофон
Сусіди проти, вони прийшли додому
Але ще година у нас є по закону

По-любому гучність дайте повну
Напевно, хтось щось хотів запитати
А що ви хотіли усім цим сказати?
Передайте мікрофон та лягайте спати!

Вечірня казка, гаряча і гірка
Весело спочатку, потім - баюшки, пока
Ой, вибачте, па-па, пам’яти замало
Ніколи нічого не знав досконало

Ніколи не міг писати про буття
Про душу у багні, у вікна смиття
Ми з мікрофоном вийдемо вдвох
Чий монолог, а хто - стерео-лох

Приспів:
Дайте, я почну, розпочну
Два почну, на три качну

II
ММФ - мама миє Фоззі
Що ще заримуєш до слів - «на морозі»
Уті-бозі, витріть сльози
Він трохи дурнуватий, але чомусь хальосій

Пузо - в майку, в гайку - болт
Сів на наше поле Thunderbolt
З косами наперевіс біжать хлібороби
Кігті, лікті, все до вподоби

Віру зазвичай псує недовіра
Сцена - щось на кшалт того тира
Ти - як на долоні, світло - в лоб!
Все покатить, піф-паф або хлоп-хлоп

III
Ладно, годі, пройшлись по забубонах
З початку про себе по усіх канонах
За усіма законами, все - як треба!
Чого ж не зробиш, щоб достукатись до тебе

Навроди усі сходи прямували вниз
Ти ще тут? Yes, it is!
Тоді ми обираємо інший кут
Посміхається зі стелі Курт Воннегут

Щоб не відбулося - такі справи
Заради повітря і трохи для забави
Move it! Move it! Go now! Go now!
Стерео зламалося, слухаємо Mono


Похожие новости.


Underneath The Same Moon

Underneath The Same Moon

Shadows of the night Moving on the ground Like silent clouds They follow me around As I wander the dark Through the midnight mist Remembering our last kiss Do you know how much You're missed [Chorus:] Tonight I stand in



Первый Первый

Первый Первый

--------------------------1.КУПЛЕТ ----------------------- Первый,первый Клас давай мути Боунс, Этот свежий стафф,ставь на репид Боунс боунс так, пока не устанешь Боунс боунс ляп(ааа?)это новый саунд Я закачиваю Рифмы на минуса, У тебя большие сиськи?иди сюда Я хороший бой,Мэн из



Давай Расстанемся

Давай Расстанемся

Нам ничего не вернуть Зря мы с тобою пытались Не первые мы на земле Кто просто так глупо расстались Будет когда-то другой Будет когда-то другая Теперь мы чужие с тобой И в этом вина не чужая. Давай расстанемся



Там, За Облаками

Там, За Облаками

Уважаемые пассажиры! Приветствуем вас на борту нашего лайнера. Пристегните ремни, мы взлетаем. (х2) Там, там Там под облаками. Там, там Ты меня найди. Там, там Бьют дожди ручьями. Там, там Ты меня возьми. Цепочкой длинной дорога Дорога что в никуда Шагаю я понемногу Толкаю ноги



Мама Mia

Мама Mia

Криминальная любовь Закипела кровь Я купила наган Сердце ноет от ран Мне везло до сих пор Души яркий колор Выходит вся твоя любовь Лишь пустой разговор Фонари В лужах со звездами играют Се ля ви С кем не бывает О мама мия Моя




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.