Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Шо-мажор

В рубрике: Тексты песен — 23.08.2012

I
Коли я народився, я вже знав ля-мінор
Мої вуха перевіряв добрий лікар ЛОР
Що казав? Казав, що буду я Блекмор
Та що в цієї пісні тональність шо-мажор

Чи має твоя мама добре серце? Так!
А як у тата з магазином? В мого ніяк!
А як тоді калим, бо без нього хана
Це як забути тещу, якої нема

Мій розум лікував добрий лікар Ойболить
Після цього я забув сенс слова “сібаріт”
А це коли джигіт поводиться як кіт
Котрому вкололи хлордіазепоксіт

Приспів:
Могла би бути пісня
Не вистачило кисню
Тепер, напевно, хто-сь скаже: Сашо, що за лажа, Сашо, що за лажа, Сашо, єто лажа, тьфу

II
Мій резон - зелений, як газон
Є слово обрій, немає “горізонт”
Є слово ROOTS, немає слова “корні”
Зовні ми білі, білі, а не чорні

Не поспішай, я за тобою не встигаю
Братва не робе, братва - гуляє
Не блукає, наглядає свій гектар
Потім стає за стіл та катає шар

Кій завжди шукає лузу
У Тома Круза такі ж, як в мене вуса
Прокинутись під вечір та йти шукати трон
В тім усе життя моє, весь мій резон

III
Життя таке, що постійно тягне вниз
Особливо, якщо вийти на узвіз
На церкві амур шмаляє всіх із лука
Старе граффіті - Пронька-подлюка!

Баришні сидять, пудрять собі ніс
Йдемо, чекаємо на головний приз
Його я чую нюхом, як м’ясо Кабиздох
Ну що, вполюємо зайців? Я планую двох!


Похожие новости.


Oh My God

Oh My God

[Verse One] Pops sped off Left Mom with a bundle of Joy ya boy Smack dab in the jungle Took tunnel vision But he would soon become a mogul But first he brought that crack back like



Летняя Песня

Летняя Песня

Летняя песня, летняя песня Поставь её и мы будем вместе Летняя песня, летняя песня Поставь её, ставь её Летняя песня, летняя песня Поставь её и мы будем вместе Летняя песня, летняя песня Поставь её, ставь её Фанаты ждут



Falling for You

Falling for You

You bring me happiness and leave me loneliness My world is in distress cause I'm falling for you You look into my eyes and tell the sweetest lies You're a heartbreak in disguise



Red Morning Light

Red Morning Light

You know you could've been a wonder Takin' your circus to the sky You couldn't take it on the tight rope No you had to take it on the side You always like it



Вся Земля Утихнет

Вся Земля Утихнет

Вся земля утихнет, Звезды с неба упадут, Я к Тебе прейду, Новую песню хвали Тебе спою. Приспів: Ох как странно, Бог как странно, Жить не зная Тебя Ох как странно, Бог как странно Когда в моей душе пустота. Не




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.