Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Досвітні Огн

В рубрике: Тексты песен — 23.10.2012

Відлуння століть розтрощивши об стіну
Огидним створінням встає сьогодення
Спаплюжений обрій забарвився хіттю
Чад смолоскипів проймає легені

В потворному саунді хижого часу
Гинуть думок слабкі позивні
Розбещених поглядів плоске зображення
У відбитку чола на віконному склі

Приспів:
В тумані
Не видно досвітніх огнів
Давно мертві ті
В кого думка повстала
Гниють добрі наміри
В чорній труні
Твердая криця
В сухотах сконала

В людожерському світлі блакитних екранів
Брудні таргани розповзлись по недоїдках
Пам’ять згасає витками спіралі
В похмурих нетрях блукає навпомацки

На нутрощі тиснуть набряклі залози
Лезо гортає сторінки буденності
Поруч життя вибухає оргазмами
Зухвало крокує, хитаючи стегнами


Похожие новости.


Cracks In The Pavement

Cracks In The Pavement

I shed my skin When the party was about to begin I'm light years away but I'm walking back tonight Of all nights When I should be feeling just right Don't want to be in



Yes, It’s Genocide

Yes, It’s Genocide

[Armenian:] Tzer aheen mernem. Tzer vakheen mernem. Tzer gyankeen mernem, tzer gyankeen mernem. Tzer aheen mernem. Tzer vakheen mernem. Tzer gyankeen mernem, tzer gyankeen mernem. Tzer aheen mernem. Tzer maheen mernem.



Я (Не Імпровізація)

Я (Не Імпровізація)

Знаєш, для мене вже не існує твого запаху, А твоє тепло морозить кінчики пальців. Знаєш, я не хочу чути твоїх аргументів, я зла... Я не шукала собі нових жертв, бо знала, що вони



Believe In Yourself (Dorothy)

Believe In Yourself (Dorothy)

If you believe Within your heart you'll know That no one can change The path that you must go Believe what you feel And know you're right, because The time will come around When you say it's



…це ти забула мене

…це ти забула мене

Знов сонце розтало терпким почуттям І долі впало у моє твоє життя, як сльози... як сльози Це світло знову засліпить мене, я божевільний так! Але це все для тебе... для тебе... Приспів: Мабуть це ти




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.