Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Не Пара

В рубрике: Тексты песен — 29.10.2012

Ти до мене, ти до мене не ходи,
Бо я тобі не пара.
Ти до мене, ти до мене не ходи,
Бо я тобі не пара.
Немилий, нелюбий,
Нелюбий, немилий, гей.
Ти до мене, ти до мене не ходи,
Бо я тобі не пара.

Я до тебе, я до тебе не піду,
Бо ти мені не пара.
Я до тебе, я до тебе не піду,
Бо ти мені не пара.
Немилий, нелюбий,
Нелюбий, немилий, гей.
Я до тебе, я до тебе не піду,
Бо ти мені не пара.


Похожие новости.


Однокласниця

Однокласниця

Ти ходила в школу завжди по вулиці моїй, А мені хотілось бути асфальтом. Щонеділі на автобусі ти їздила в село, А мені хотілось бути автобусом. Ти тримаєш міцно портфель у руці, А мені хотілось бути



Brattt

Brattt

Buck x8 Take that with you on the way down Buck x8 Up up up and away cuz I dont play clown Tell this bitches that I'm not the one Some uh dem might get



Вечір

Вечір

Від закритих дверей до тихих снів Я багато сказати не зумів, Від прозорих ночей до темних днів Не змогла ти почути моїх слів, В голові моїй темно як в пітьмі, Через тебе не бачу де



Swang On 4′s

Swang On 4′s

[Big Moe] Swingers, and droppers, Southside We're gonna ball baby, living so lavishly And you know that I'll, grab and break Wreckshopping all night long baby Swing on 4's with me Swing 4's with me, come



Serais-tu L??

Serais-tu L??

Chaque mot qu'on garde Chaque geste qu'on n'a fait Sont autant de larmes Qui invitent au regret "Si j'avais su" est trop tard M?choire d'une pierre tombale Le "j'aurais d?", d?risoire Sans voix, et l? ... j'ai




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.