Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Дум-дум

В рубрике: Тексты песен — 07.09.2012

Були-були на сонце сподівання
Та раптом темна хмара надійшла
І серце вкрила прохолод чекання
І на душі поменшало тепла.

Де пахкотіли трави-медоноси
Запахло гірко духом полину,
Вже соловей не п’є досвітні роси,
Не будить в серці ніжності струну.

Приспів:
А що знайдеш, а що загубиш,
Ніколи не вгадаєш.
Коли нема того, що любиш,
То любиш те, що маєш. (весь куплет - 2)

На самоті смиренні тим, що маєм,
Ховаєм жаль за тим чого нема,
В тумані мрій надії переймаєм
І спокушаєм віру крадькома.

Не кожне серце знається в коханні,
Що нам дано приймаємо як є,
І тим себе втішаємо в шуканні,
Що десь комусь нас може не стає.

Приспів (2)


Похожие новости.


Геноцид

Геноцид

Yo, Yo, Yo, Yo, Yo, Yo, Yo, Yo Yo, Yo, Yo, Yo, Yo, Yo, Yo, ха-ха-ха! Это геноцид, ЭТО ГЕНОЦИД! Это геноцид ЗДЕСЬ И СЕЙЧАС! Это геноцид, ЭТО ГЕНОЦИД! Это геноцид ЗДЕСЬ И СЕЙЧАС! Ха! Ожесточённый мир, ожесточённый



Creepin’

Creepin’

Like a honybee beatin on my screen door, I got a little buzz in my head and its sore, And from the my bed I can feel the sun, Lord I hear the



Gematria (The Killing Name)

Gematria (The Killing Name)

12/08/73 - that was all I got and now you got me All I ever really wanted was to take the blame I will go down in History and not down in



Исповедь (feat. Стриж; Принцип)

Исповедь (feat. Стриж; Принцип)

Поглубже поищи ,там есть цена предательства и месть, Любовь ,раскаянье и слезы,всего не перечесть Там на виду корысть и месть вместах где запылилась честь А если покопаться глубже,чего найдешь бог весть Величие соборов ,блеск



That’s Where I’ll Be

That’s Where I’ll Be

Holding you is revelation Baby, I have seen the other side And there’s nothing there but lonely So I live for doing only What it takes to bridge the great divide I would ride across




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.