Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

ДНК

В рубрике: Тексты песен — 27.09.2012

В нашім світі все продається і купляється,
І дивовижні речі відбуваються.
Закохався чувак там у якусь падругу,
А вона його покинула і звела в недугу.
Бо вона просто дура, що пішла від тебе,
Такого хлопця не знайдеш, ну це я про себе.
А я сиджу один і п’ю кока-колу,
І все навкруги мені по приколу.

Приспів:
Мені по приколу, що відбувається
З тобою навколо, що аж не віриться
І все на краще зміниться, якщо змінити твоє
Д Н К, ну все до зустрічі пока.

Все вийшло добре і навіть чудово,
Вчора було все просто дуже кльово.
П’яний вечір похмурий ранок,
Ніжна ніч і декілька коханок.
І цікаво все відбувалось і без дози,
Твоє тіло дивувало мене у різних позах.
А зараз я сиджу і п’ю кока-колу,
І все навкруги мені по приколу.

Приспів


Похожие новости.


З Новим роком!

З Новим роком!

Ліс новорічний, бурульки, сніжок. Сяє ялинка із двох лампучок. На гілочках шо канхветки висять Смажених дев’ять лисят. Зайців-китайців укрила трава. Жарьоха з ранку вантажить бобра. Танок веселий водять їжачки, білочки, борсучки. Приспів: З Новим роком, горобці, сороки, абізяни, Чюрюпахи,



Hour I

Hour I

So here we are It's hour one And it's a nightmare There's nothing left And yet it's good to be alive There's no use crying Cause the universe is not fair The wicked and the innocent Are fighting



Псевдоблюз

Псевдоблюз

Зажурена пані сидить на дивані. Я до неї говорю словами-віршами, А вона лишень дивиться вдалеч так гірко. Сидимо під вікном і шукаємо снів, Я про них ще колись-то напишу пісні, Але поки що сумно, лиш



Ну И Что

Ну И Что

Ухожу. За спиной - только лёд Тень моя, за тобой - шаг вперёд Посмотри, я теперь впереди Я тебя отпустил и простил Чтоб не вернуться... Припев: Ну и что, пусть всё так произошло Но я верю тебе,



Игра

Игра

На границе ада и рая, Душу разрывая по шву, Я давно живу как играю, И играю, как живу. Из обычных будней житейских, Ненавидя или любя, К вам иду я как лицедейка, Чтоб узнали вы себя. Ах, какой была




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.