Good Time
Місто немов сузір’я...
Як часто, блукаючи, йшли ми на світло домів,
від яких не лишилося й каменя!..
Та хто нам повірить, що йшли ми на світло?
Як часто шукали ми гирло, і міст, і причал
в опівнічних пустинях дворів,
Та хто нам повірить, що річка була тут?
Тільки крізь нас переходять міста у непам’ять.
Ми вимовляємо їх і знаходимо іншими.
Втім, вранці виходиш на площу і все пізнаєш.
Липи в час доцвітання стоять золоті безгомінні.
Липи в час доцвітання стоять золоті безгомінні...
Похожие новости.
Сон
Утро раздавит остатки сна в чашке кофе Проснулся жадно но где помню плохо и только Разбитые как стаканы мы засыпали на разных дистанциях Одежду оставляя в памяти, музыку сжимая пальцами Я просыпаюсь снова в
Cryin’ My Heart Out
How do you live with a broken heart? Everytime you come too close I just run away I need you so much And that's so hard to say There is me and there is you And
Beautiful
Verse 1 I could drown in you I will fall right through You could crash me down Take me underground Something you don’t see Something you don’t know Wanna spin you around And tell you that you’re beautiful You’re
Друг
Якби колись сказала ти мені Стати твоїм човном, Якби колись, то взяв би я тебе І на волю поплив... Якби колись сказала ти мені Стати тінню вночі, Якби колись сказала, я б не спав – За тобою
По Дороге К Амстердаму
Веди меня игриво. Не танец, и не слова. Позволь мне быть заливом, Но в губы не целовать Немного Martini Rosso, Ты пей его сама! И не задавай вопросов, А то сойдешь с ума! По дороге к Амстердаму Я жива! Пока
