Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ето

В рубрике: Тексты песен — 28.06.2012

Я піднімаюсь на поверх третій.
Я відкриваю друге вікно.
І перше, що я побачу,
То буде воно - ЕТО.
О-о-о-о-о-о-о-о! О-о-о-о-о!

Я прийду завтра увечір до тебе.
Я візьму з собою червоне вино.
Ти двері відчиниш
І я побачу воно - ЕТО.
О-о-о-о-о-о-о-о! О-о-о-о-о!

Я свій старий телевізор вмикаю.
Я канали міняю - шукаю кіно.
Очима впираюсь в програму "Время"
І знову бачу воно - ЕТО.
О-о-о-о-о-о-о-о! О-о-о-о-о!


Похожие новости.


Take It Down Low (feat. Chris Brown)

Take It Down Low (feat. Chris Brown)

[Intro:] I like that You like that? Yeah, I like that You like that? Yeah, I like that You like that? Yeah, I like that [Verse 1: Akon] Stop it now I'm turned on Is that your girl? Then why she's watching



Самольотик

Самольотик

Снова выбило пробки, Мы в высотной коробке. Пьем сухое, сидим и едим в темноте. Неожиданно теплый барабанит по стеклам, К нам по-прежнему ходят булаты не те. Слишком мятно и мутно, Слишком часто и честно Бьется пульс по карманам



Знайду

Знайду

Знайду, там де нема, де відчую самоту, Все те, забуте назавжди, зажди. Де ти залишиш трохи мрій про ту Себе запитаю я без докору. Приспів: Знайди свої мрії як я, Знайди свої мрії як я. Знайду, там



Она — Принцесса

Она — Принцесса

Она принцесса... Изгнанная из своего же королевства... Из его сердца... За неименьем места Среди путан, шалав и прочей ереси... Во мраке комнаты, у подоконника... Тихо плакала И вторила себе "все хорошо", однако Чего хорошего в обшарпанных



Тополина Заметіль

Тополина Заметіль

Очі неба сумні та відверті, Ніби хочуть сказати "Прости", В тополиних багряних конвертах Пише осінь прощальні, прощальні листи. В тополиних багряних конвертах Пише осінь прощальні, прощальні листи. Приспів: Тополина, тополина заметіль Одягає всіх у барви золоті, Хай навколо осінь,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.