Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Пісня Про Львів

В рубрике: Тексты песен — 03.08.2012

Я дивлюся з Високого Замку на місто моє
Чую лине мелодія ніжна, чарівна
Теплий вітер весняний нашіптує пісню про те,
Що існує в далекому краї прекрасна царівна

Я не чула ще зроду таких зачарованих слів,
Що пронизують серце і душу й тіло до болю
Ти співай, посивілий і втомлений тугою Львів
Про самотність свою і нелегкую доленьку-долю

Приспів:
Він співає про те, що не може до тебе прийти
І не винен він в тому, що його тіло камінне
І що він так бажає зустріти знайти
Розповісти що серце живе, воно чисте і вірне

О, царівно прекрасна, благаю, прошу відгукнись
Прилітай на мій поклик, кохана, ну хоч би ночами
І у думці моїй хоч на хвильку спинись подивись
Ти на Лева царя із сумними очима

Тихо нічка закутала вулиці, парки, сади
Що зеленою хусткою спокою смуток покрили
Місяць вивів на небо сріблясті зірки
Раптом стихло усе, звуки пісні спочили

Приспів (3)


Похожие новости.


Je Retiens Mon Souffle

Je Retiens Mon Souffle

Je n'suis qu'une demoiselle sans balan?oire Les yeux au ciel, j'regarde filer les stars Depuis nous deux, je n'?coute plus Mozart C'est pas mon seul regret tu peux me croire L'amour, l'amiti?, ?a n'a



Тореадор

Тореадор

Я бачив сон, то був Мадрид, ПЛАЦО ДЕЛЬ ТОРРО - Палац де вбивством забавляють юних дам Вже осліпили лють тваринну пікадори, І я із звіром залишаюсь сам на сам Пройшли секудни, що здавалися роками І



Пацаны

Пацаны

Загрустили мои пацаны, мои пацаны, мои пацаны. Лица - будто кому-то должны, и, похоже, вам не до весны. Даже если ни к черту дела, ни к черту дела, ну их к черту,



Is This What Feeling Gets? (Dorothy’s Theme)

Is This What Feeling Gets? (Dorothy’s Theme)

Feeling? Feeling? Swear to God this is more than I can deal with Thinkin' back on that old song Where did I go wrong by caring and sharing Mean together no matter I can't stand not



Там Був Я

Там Був Я

Я там вже був, а де - так і не знаю Як туди тоді попав, Я відчував, що тут не відчуваю, Знав що тут і не гадав. Там все як тут, але зовсім інакший Кут




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.