Коли Б Ти Була
Коли б ти була богинею, я б знав як до тебе молитись
Щоб вірою в тебе єдину, твою заслужити милість
Щоб вірою в тебе єдину, твою заслужити милість
Коли б ти була богинею, я б знав як до тебе молитись
Коли б ти була дияволом, за цілунки пекельно-вогняні
Вбив би як Каїна з Авелем і скинув би з себе розп’яття
Коли б ти була земною, коли б ти була насправді
Коли б ти була зі мною, я просто тебе кохав би
В пастки очей впасти, а чи вдасться?
Вийняти з них вим’ятий сміх блядством
Впійманий я, бий мене як влазить
Між твоїх вій, в місто повій блазень
Похожие новости.
Хто Ти Є?
Мій товариш каже – Зараз без протекції нікуди! Всюди всім потрібні свої люди – Позбирались докупи, паскуди! Кум... Сват... Зять... Брат... Хоч кидай усе та хапай автомат! Словами затарились файними, Тиснуть на тебе питаннями! Хто ти є? З
So Much
[Z-Ro:] Lately I've been goin' through more bullshit than a bull fighter So when I say my praises to God one verse is like a full choir My every thought is pain, strain
Оригами
У изголовья кровати Сделанный чужими руками Лежит забытый некстати Печальный пример ОРИГАМИ День за окном, но не для тебя В твоих глазах ночь и застыла слеза Крепко сжимаешь тетрадный листок Ты снова плачешь, и он весь намок Просто
Гуцулка Ксеня
Темна нічка гори вкрила, Полонину всю залила, Лише постать сніжно-біла, Гуцул Ксеню в ній впізнав. Темна нічка гори вкрила, Полонину всю залила, Лише постать сніжно-біла, Гуцул Ксеню в ній впізнав. Приспів: Гуцулко Ксеню, Я тобі на трембіті Лиш одній в цілім
Pas D’chance
refrain: pas d'chance akhi v'la les chroniques du 7.5 on ira jusqu'au disque de cristal le tout en restant des mecs simple wati b ! akhi tu peu dire ?a c'est
