Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Коли Б Ти Була

В рубрике: Тексты песен — 14.11.2012

Коли б ти була богинею, я б знав як до тебе молитись
Щоб вірою в тебе єдину, твою заслужити милість
Щоб вірою в тебе єдину, твою заслужити милість

Коли б ти була богинею, я б знав як до тебе молитись
Коли б ти була дияволом, за цілунки пекельно-вогняні
Вбив би як Каїна з Авелем і скинув би з себе розп’яття

Коли б ти була земною, коли б ти була насправді
Коли б ти була зі мною, я просто тебе кохав би

В пастки очей впасти, а чи вдасться?
Вийняти з них вим’ятий сміх блядством
Впійманий я, бий мене як влазить
Між твоїх вій, в місто повій блазень


Похожие новости.


Хто Ти Є?

Хто Ти Є?

Мій товариш каже – Зараз без протекції нікуди! Всюди всім потрібні свої люди – Позбирались докупи, паскуди! Кум... Сват... Зять... Брат... Хоч кидай усе та хапай автомат! Словами затарились файними, Тиснуть на тебе питаннями! Хто ти є? З



So Much

So Much

[Z-Ro:] Lately I've been goin' through more bullshit than a bull fighter So when I say my praises to God one verse is like a full choir My every thought is pain, strain



Оригами

Оригами

У изголовья кровати Сделанный чужими руками Лежит забытый некстати Печальный пример ОРИГАМИ День за окном, но не для тебя В твоих глазах ночь и застыла слеза Крепко сжимаешь тетрадный листок Ты снова плачешь, и он весь намок Просто



Гуцулка Ксеня

Гуцулка Ксеня

Темна нічка гори вкрила, Полонину всю залила, Лише постать сніжно-біла, Гуцул Ксеню в ній впізнав. Темна нічка гори вкрила, Полонину всю залила, Лише постать сніжно-біла, Гуцул Ксеню в ній впізнав. Приспів: Гуцулко Ксеню, Я тобі на трембіті Лиш одній в цілім



Pas D’chance

Pas D’chance

refrain: pas d'chance akhi v'la les chroniques du 7.5 on ira jusqu'au disque de cristal le tout en restant des mecs simple wati b ! akhi tu peu dire ?a c'est




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.