9 ? Тижнів
Повітрулі липневі ночі із ума-розуму зведуть, в блуд заведуть.
Ти Барбі, а я Тамагочі, батьки вже нас не доженуть - рімня дадуть.
Летим на татовому ЗАЗі, ти шпарко точиш ескімо, наспівуєш "МоДо",
У сарафані та в’єтнамках, а я в картатім кімоно, за кермом п’ю вино.
Приспів:
Не забути ніколи тих ночей, ми не на мить не сплющили очей,
Божевільних танців гольцем під "Рамштайн", зоряний супутник з неба нам
Самжене, папіроси скидав, пломінь багаття магічний надихав, зігрівав.
В могильнику копали кремній, спали в землянці у біча - романтика.
Відпочивали на черметі, де з нафтою тече вода - екзотика.
Пекли картоплю у скловаті, плели віночки з кропиви, кохались у воді.
Мандрівників гульба скінчилась, бо їх надибали батьки, обом дали лупки.
В інтернат обох здали, країни в різні кутки.
Нашої з тобов любові їм не зруйнувати.
Похожие новости.
2 Года В Деле
Ночь постепенно отступает, мрак тает. На новый оборот вокруг своей оси земля заходит. Пробуждает город холод, тени сменят солнце. Жжение сто тридцать шесть по Фаренгейту, а по Цельсию плюс сорок. Молод, да, я ещё,
Simply Shady
Somebody brought the juicer I thought I'd take a sip Came off the rails so crazy My senses took a dip Before the bottle hit the floor And I'd had time to think I was blinded
Life After You
Ten miles from town and I just broke down Spittin' out smoke on the side of the road I'm out here alone just tryin' to get home To tell you I was wrong
I’m The Best
Uh, yo. Yo. It was back in 07 did a couple of tapes. Did a couple dvd's make a couple mistakes didn't know what I was doing but I put on a
Дом
у меня прекрасный дом старый и красивый я живу недавно в нем грустной и счастливой гордой и свободной ты меня запомни мой любимый дом меня запомни над рекою тишина дом молчит почтенно отпуская облака с крыши во вселенной ну позволь мне
