Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

9 ? Тижнів

В рубрике: Тексты песен — 16.07.2012

Повітрулі липневі ночі із ума-розуму зведуть, в блуд заведуть.
Ти Барбі, а я Тамагочі, батьки вже нас не доженуть - рімня дадуть.
Летим на татовому ЗАЗі, ти шпарко точиш ескімо, наспівуєш "МоДо",
У сарафані та в’єтнамках, а я в картатім кімоно, за кермом п’ю вино.

Приспів:
Не забути ніколи тих ночей, ми не на мить не сплющили очей,
Божевільних танців гольцем під "Рамштайн", зоряний супутник з неба нам
Самжене, папіроси скидав, пломінь багаття магічний надихав, зігрівав.

В могильнику копали кремній, спали в землянці у біча - романтика.
Відпочивали на черметі, де з нафтою тече вода - екзотика.
Пекли картоплю у скловаті, плели віночки з кропиви, кохались у воді.
Мандрівників гульба скінчилась, бо їх надибали батьки, обом дали лупки.

В інтернат обох здали, країни в різні кутки.
Нашої з тобов любові їм не зруйнувати.


Похожие новости.


Хочу Все Забути

Хочу Все Забути

Знову календар завершив свій біг, Знову йду-бреду я в шалений сніг. Лиш мою печаль не лікує час І ніколи ніч не з’єднає більше нас. Приспів: Хочу все забути, що було, Дивиться самотність у вікно. Знаю все дарма,



Истина Где-то Рядом (feat. Смоки Мо)

Истина Где-то Рядом (feat. Смоки Мо)

Всё выдумано слишком хитро. Не разобраться без субтитров, Без психоанализа никуда нельзя, Будь сложней и люди к тебе потянутся.” Это теперь такой девиз, удивись. И не спи - попадёшься на NLP. А простота и доброжелательность - Это



Song#1 «SKY BLUE»

Song#1 «SKY BLUE»

It’ls a dirty money track, Yeah, Girls kick the flow! Listen to me All my girls get ready We’ll make it easy When I catch you picking me You better get a chill Boy you wanna take



Мій Американець

Мій Американець

1 Ти відлітаєш за кордон і наче птах Застиг на смузі на хвилину твій літак. Тепер я знаю, що це значить назавжди, Тепер, коли в минуле спалено мости. В той двір старенький, де хлопчик маленький Вперше



It’s Me (And I’m Ready To Go)

It’s Me (And I’m Ready To Go)

The autumn leaves were falling, On these old cathedral walls, There were candles in the darkness, Singing in the choir, And reading out the names, Of all the ones who've gone before, Well I could tell




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.