Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Я Не Бачу Кольорових Снів

В рубрике: Тексты песен — 22.06.2012

Спить небо я нічого не бачу
На блакитному фоні і нічого не чую
Та якщо подумати то нема що втрачати
На ранок все накриється я знову занудьгую
Всі живемо у світі якого не знаємо
І знати не хочемо що теж не погано
Бо болить голова і від того що бачу
Хоча в інший вимір мені ще зарано

Я не бачу кольорових снів (4)

Навколо всі хворіють на параною
Співають безглузді пісні про кохання
В цих піснях все сопливо як у лікарні
А кохання римується зі словом страждання
Ці убогі насправді не можуть кохати
Та і страждати з них теж ніхто не вміє
Їх вистачає тільки на кухонні розмови
Про те хто скільки грошей намиє

А я хочу жити щоб сонце у вікна
Дівчата у двері і крила на спину
Щоб п’яні жлоби не вчили батька
Як йому треба робити дитину
Щоб рано не треба було прикидати
Скільки тобі залишилось жити
І щоб навколо не було нікого
Кого б захотілося матом покрити

Я не бачу кольорових снів (4)


Похожие новости.


Кто Ты?

Кто Ты?

Белая кровь сломанных цветов клеила асфальт И кто-то по ней прошел, оставив грязный след Кто ты не знаю, где ты Кто ты не знаю и где ты Я их забрал и жалел, они вросли



Кінець

Кінець

Кінець. Але ж був і початок. Той перший сонячний промінчик. Що промайнув через незамкнуту шибку І залоскотав тебе так хтиво і так ніжно. Прокидайся...! Твій перший поцілунок Терпкий і солодкий. Ніжний і легкий, Гарячий і глибокий. Такий, що дах зриває. Кінець. Немає... Але



Ship To Shore

Ship To Shore

Ship to shore, do you read me anymore, This line is bad, and fading, Ship to shore, answer my call, Send me a signal, a beacon to bring me home; I have been to



Get Ready

Get Ready

I never met a girl who makes me feel the way that you do (you're alright), Whenever I'm asked who makes my dreams real, I say that you do (you're outta sight), So



Немає ТБ

Немає ТБ

Там, де немає, де немає тебе-тебе!.. (3) Там, де, там, де, де немає тебе!.. Ну, не нагадуй! Я обіцяв, що більш не буду Тварину в буду в собі, в собі тварину в буду, Йти




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.