Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Я Не Бачу Кольорових Снів

В рубрике: Тексты песен — 22.06.2012

Спить небо я нічого не бачу
На блакитному фоні і нічого не чую
Та якщо подумати то нема що втрачати
На ранок все накриється я знову занудьгую
Всі живемо у світі якого не знаємо
І знати не хочемо що теж не погано
Бо болить голова і від того що бачу
Хоча в інший вимір мені ще зарано

Я не бачу кольорових снів (4)

Навколо всі хворіють на параною
Співають безглузді пісні про кохання
В цих піснях все сопливо як у лікарні
А кохання римується зі словом страждання
Ці убогі насправді не можуть кохати
Та і страждати з них теж ніхто не вміє
Їх вистачає тільки на кухонні розмови
Про те хто скільки грошей намиє

А я хочу жити щоб сонце у вікна
Дівчата у двері і крила на спину
Щоб п’яні жлоби не вчили батька
Як йому треба робити дитину
Щоб рано не треба було прикидати
Скільки тобі залишилось жити
І щоб навколо не було нікого
Кого б захотілося матом покрити

Я не бачу кольорових снів (4)


Похожие новости.


Я Тебе Подарю

Я Тебе Подарю

За тобою сквозь туманы и метель, Даже если сядут корабли на мель, Вечный стрелок бег и на поезде два дня Чтобы вновь вернуть меня тебе. А мне вернуть тебя... В этом сложном мегаполисе дождей, Не хватает



Господа Ділить

Господа Ділить

Дожили, - стали Господа ділить. Не те, щоб ближче хрест його їм став чи слово. Та от знайшовся блазень - кинув клич. Що треба тіло поділить хрестово. То, видно, є такі лукавії часи. Коли сказав



Banana Ripple

Banana Ripple

If you stay real low some things will never go They'll leave a mark on your hands It gets so hard to keep myself from moving on Let's stand taller than sands If you



Where Have You Been

Where Have You Been

Look around you, look at your friends They're still out there, but where have you been? You better get busy, start calling them in 'Cause they still love you, but where have you



These Days

These Days

My hand to God I didn't mean to After all Look what we've been through Men come in different shades That's how we're made The little house on Ellis Drive Is where I felt most alive The oak




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.