Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Венера З Марсом

В рубрике: Тексты песен — 02.07.2012

Містер Бонд частина три
Я дивлюсь тіві
У ліжку ти читаєш Барнса
Чекаєш ти, сумую я
За вікном зима
І ми з тобою - Венера з Марсом

Приспів:
І ніхто не знає
Що між нас буває
А-а-а, і твоя рука
А-а-а, на моїх губах

Місто падає у ніч
Лише бакобордо
Бажання виникає з часом
Твій погляд - це шалена річ
Я хочу як в кіно
Тож ми з тобою - Венера з Марсом

Приспів: (2)
І ніхто не знає
Що між нас буває
А-а-а, і твоя рука
А-а-а, на моїх губах
А-а-а, утопаю я
А-а-а, у твоїх очах


Похожие новости.


Блюз (feat. Н. Полева)

Блюз (feat. Н. Полева)

Не сейчас, по утру все твои слова ни о чём, Не об этом. В этот раз на ветру оставайся быть не при чём Или где-то. Все многоточия дня беглой строкой, Кто я такой для тебя,



Somebody Help Me

Somebody Help Me

I been all around the world Searching for my baby Tell me where can she be Lookin' high and low Way back in Kokomo It's still a mystery Somebody help me She don't want me no more Somebody



Turnin’ Off a Memory

Turnin’ Off a Memory

You can find me in a dim light bar-room If your coldness should ever turn warm But the chances of you ever changing Are as slim as your two loving arms So I'm turning



Ночной Разговор

Ночной Разговор

Зимний город заснул уже, В синем сумраке лишь одно На двенадцатом этаже Не погасло твоё окно. Я вхожу в автомат ночной, Этот свет, как тревожный взгляд, Набираю номер я твой И сигналы к тебе летят. А вокруг ни



Мій Світ

Мій Світ

Ти - мій сон, моє життя, Мій біль. Мій біль - твоя краса. Та знов чомусь тебе нема, І я лечу за небокрай. Я буду вірити лиш снам, Я буду вірити твоїм очам. Я залишаю назавжди




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.