Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Венера З Марсом

В рубрике: Тексты песен — 02.07.2012

Містер Бонд частина три
Я дивлюсь тіві
У ліжку ти читаєш Барнса
Чекаєш ти, сумую я
За вікном зима
І ми з тобою - Венера з Марсом

Приспів:
І ніхто не знає
Що між нас буває
А-а-а, і твоя рука
А-а-а, на моїх губах

Місто падає у ніч
Лише бакобордо
Бажання виникає з часом
Твій погляд - це шалена річ
Я хочу як в кіно
Тож ми з тобою - Венера з Марсом

Приспів: (2)
І ніхто не знає
Що між нас буває
А-а-а, і твоя рука
А-а-а, на моїх губах
А-а-а, утопаю я
А-а-а, у твоїх очах


Похожие новости.


Au Sud Du Ciel

Au Sud Du Ciel

Au sud du sud , il y a le nord Et si je vais plus loin encore... Sous les ?toiles de mon cortex Au sud du ciel il y a le sexe... On y



І Не Мина

І Не Мина

І не минає, не минає, і вже, напевно, не мине. Тривога душу розтинає: а що, як любиш не мене? Приспів: А по-латині: аморе, амо! Невже від цього рятунку немає? Аморе, мамо! Аморе, мамо, теж



Taking My Ball

Taking My Ball

[Eminem] Yo...Dre Man..Make my vocals sound sexy, Come on man, come on man, okaaaay, [Chorus] It feels so wrong cause it feels so right, But its all right, its ok with me, I'll do my steps



Ось Така Любов

Ось Така Любов

Коли ніч зустріла ранкову зорю, Раптом зрозуміла – я тебе люблю. Що до тебе лине вся душа моя, Що мені потрібна теж любов твоя. Що до тебе лине вся душа моя, Що мені потрібна теж



Пробач, Кохана

Пробач, Кохана

Я так часто тебе залишаю, Мов стеблинку у полі одну. Знаю добре, мене ти чекаєш, Виглядаєш коли знов прийду. Приспів: Ти пробач, кохана зіронько, пробач. Не тужи за мною, чуєш, і не плач. Я лечу до тебе




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.