Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Soft Touch

В рубрике: Тексты песен — 31.10.2012

You're a soft touch baby
Like a snowflake falling
My whole heart is melting.

As a warm son rises
Into joy I'm sailing
To your soft touch baby.

Eyes that shine from depths of your soul
Fixed by their charm, take my control
Love so sweet as the ocean is wide
Caught by your waves
Drawn to your side.

As a cool wind blows me
All the treetops whisper
To your soft touch baby.

As a new moon rises
Those ideas of heaven
Fall in your soft touch baby.

Eyes that shine from depths of your soul
Fixed by their charm, take my control
Love so sweet as the ocean is wide
Caught by your waves
Drawn to your side.

You're a soft touch baby
Like a snowflake falling
My whole heart is melting.

As a warm son rises
Into joy I'm sailing
To your soft touch baby.


Похожие новости.


Любовний Хід По Вулиці Радянській

Любовний Хід По Вулиці Радянській

Це хід весняних звірів, це парад лемурів, Мальовані роти палкіші свіжих ран. Це час коли жага струмує навіть з мурів, Це марш нагрітих тіл, жагучих мов коран. Це - танці потіпах під солодовим небом, Ясновельможна



Till The End

Till The End

If I never see your loving face again I’ll go on loving you ’till the end And if my broken-hearted love dont find a way to mend I’ll go on loving you ’till



Дай Мне Разгадать Тебя

Дай Мне Разгадать Тебя

Дай мне разгадать тебя, Прикоснуться к твоей тайне, Отпустить любовь, представишь, Шанс понять тебя ты дай мне, Дай мне разгадать тебя. Дай мне шанс тобою жить, Показать, как Солнце всходит, Как над морем вдруг восходит, Звёзды хороводы водят, Дай



Mai (Non Ti Prendi Mai Per Come Sei)

Mai (Non Ti Prendi Mai Per Come Sei)

Mai non ti prendi mai per come sei Smetti di pensare per un po' Prova a liberarti tu da te Non ti prendi mai per come sei Troppa testa e troppa volonta schiava schiva senza



Блюз Простого

Блюз Простого

Вчера я шел домой - кругом была весна. Его я встретил на углу, и в нем не понял ни хрена. Спросил он: "Быть или не быть?" И я сказал: "Иди ты на...!" Мы все




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.