Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Soft Touch

В рубрике: Тексты песен — 31.10.2012

You're a soft touch baby
Like a snowflake falling
My whole heart is melting.

As a warm son rises
Into joy I'm sailing
To your soft touch baby.

Eyes that shine from depths of your soul
Fixed by their charm, take my control
Love so sweet as the ocean is wide
Caught by your waves
Drawn to your side.

As a cool wind blows me
All the treetops whisper
To your soft touch baby.

As a new moon rises
Those ideas of heaven
Fall in your soft touch baby.

Eyes that shine from depths of your soul
Fixed by their charm, take my control
Love so sweet as the ocean is wide
Caught by your waves
Drawn to your side.

You're a soft touch baby
Like a snowflake falling
My whole heart is melting.

As a warm son rises
Into joy I'm sailing
To your soft touch baby.


Похожие новости.


Побутова Романтика

Побутова Романтика

Коли я на тебе дивлюсь, я хвилююсь і червонію. Ти зачаровуєш красою, від якої я німію. Я не знаю що сказати, тому кажу різні дурниці, Я боюсь тебе обняти, бо таке мені лише



Je T’aime, Je Ne T’aime Plus

Je T’aime, Je Ne T’aime Plus

J'ai dit ? mon amour Que je ne l'aimais plus Comme on dit ? la terre Je ne s?merai plus Comme on dit aux ?toiles Vous ne brillez plus Comme on dit au ciel En toi je



Лебединая (feat Макс Лоренс)

Лебединая (feat Макс Лоренс)

Иногда я вижу, как мы с тобою Будто ангелы парим над землею, Словно небо обернулось рекою в раз И позвало дождевою водой нас. Я прошу, останься рядом со мною, друг, Я согрею и укрою ото



I’m Sorry

I’m Sorry

I'm sorry, those were the two words that she told me, the lack of excuse Is unfolding the truth to the what all went wrong And I've got to, try and be



Громадянська Війна (разом з Олесем Донієм)

Громадянська Війна (разом з Олесем Донієм)

Собі здобуду автомат Піду за волю воювать Бо на-на-наші береги Напали злії вороги Повстанська доля не легка Прощай посьолок і ДК Прощайте женщіни й вино Вже має наше знамено Приспів: Війна-а-а-а, громадянська війна-а-а-а Громадянська війн-а-а-а, війна-а-а-а На нас летить гелікоптер В ньом




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.