Run Me Down
Run me down in the winter,
Run me down spring,
Got to the place
Can't do a goddamn thing
But after a while,
You ain't gonna run me down anymore
Run me down in the city,
Run me down on the farm,
Run me with your eyes
And your heavy charm
But after a while,
You ain't gonna run me down anymore
I do for you, lord do for me,
You run me down, where you want me to be
But after a while,
You ain't gonna run me down anymore
Похожие новости.
За Милых Дам
Мне нравятся все женщины на свете, Блондинка ли, брюнетка - все равно. Признаюсь, не бросая слов на ветер, Что для себя решил я уж давно. ПРИПЕВ: За милых дам, за милых дам - Мой первый тост
Be The One Ii: Humankind
(Anderson/Squire) So we worked all around amidst the glory of life Any fire of the flame would be made Should the famine of change to diguise everyone Who cannot see the soul of truth
Про Тебе Думаю
Ну що зі мною коли з тобою, Коли торкаюся тебе рукою. Не розумію, не помічаю, Я просто голову від тебе втрачаю. Приспів: Божевілля у моїй голові, Рано, ввечері, вдень і вночі Про тебе думаю, Про тебе думаю, Про тебе
Сашка
- Всем пацанам, кого с нами нет, посвящается. Припев (2 раза): Пацаны уходят, но они остаются в памяти, В сердцах друзей и в сердце скорбящей матери. Сто грамм водки да корка хлеба у могилы. Пацаны
Усмішка
Він бачить світ не так як всі, Нічого змінити не хоче в житті. Пісні, пісні, пісні... Мабуть, йому мама не ті співала. Ла-ла-ла-ла... Приспів: Коли він помиляється він зразу посміхається Усмішка врятує світ Він просто круасан без начинки І
