Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Я Забув (римейк на ТНМК)

В рубрике: Тексты песен — 19.09.2012

Такий вечір буває раз на рік
Мільярд на еру. П'ять на чоловічий вік
Берег океану, гітара на піску
І я хочу сказати, що шукав саме таку

Вона з іншої країни, нам бракує слів
Амури коло сонця припинили спів
Стріли загострили, навели приціл
Але піднявся вітер, застив їм очі пил

Були ми на прицілі, tu me manque, mon amie
Про те, що не відбулося, шкодуємо самі
Чому пізно розумієш, як маєш, то тримай
Я це ніколи не забуду. Гітаро, грай

II
Літо. Ніч. Піонерський табір.
Перша пісня. Перший алконапій
Карі очі, їм майже чотирнадцять
Той, хто керує, увімкнув повільні танці.

Ми біля вогню, гріємо долоні
Пальці прагнуть опинитися в полоні
Пісня позабулася, але лишився грув
Як же її звали? Я забув.

Я забув все, те що важило
Я забув, я забув
Все, що сам відчув я наживо
Я забув, я все забув

III
Погано – не назавжди. Назавжди – ніяк
Але прошу, ти не думай, що вийде саме так
Ти пригадай ті миті, коли сонце у зеніті
Коли ви несамовиті, до кінця відкриті

Бо потім буде пізно, потім стане зле
Сплять амури кляті, не чують мене
Ти теж мене не слухай, просто пам'ятай
Не забувай нічого. Гітаро, грай


Похожие новости.


Beten

Beten

Ich hab nie richtig gelernt zu beten, war mir keiner Schuld bewusst, war als Kind nie gern in der Kirche, freiwillig hab ich dich selten besucht. Schon so oft bitter geweint auf diesen harten B?nken



Всё Что Было (feat. Андрей Хлывнюк)

Всё Что Было (feat. Андрей Хлывнюк)

Мои слова для тех, кто готовит мне кулак, Кто видит этот знак, пусть знают, Что я не буду стоять просто так! Я буду драться и стараться Убрать агрессию противника на «нет». Я вижу источник своих



Ei, Psiu Beijo Me Liga

Ei, Psiu Beijo Me Liga

Chegou e me notou, Fingiu que eu n?o sou nada pra voc?. Meu cora??o pirou, meu corpo balan?ou, louco pra te ter Agora voc? vem me procurar Eu sei se t? querendo ? j? Me esnobou



Вот И Вс

Вот И Вс

Сто ответов на вопрос, прочитала и забыла У разлуки - передоз, слишком сильно зацепило Sorry baby, как дела? Может это успокоит? Неужели я была, дурою такою? Припев: Вот и всё, вот и всё Как же так



Пробач

Пробач

Я дам тобі знати, коли опустіє ніч, Тобі не дізнатись, чому я сказала "ні", Я дам тобі знати, коли вже не буде сил, Тебе я чекати, а ти мене не просив. Приспів: Пробач, хай не




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.