Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Я Забув (римейк на ТНМК)

В рубрике: Тексты песен — 19.09.2012

Такий вечір буває раз на рік
Мільярд на еру. П'ять на чоловічий вік
Берег океану, гітара на піску
І я хочу сказати, що шукав саме таку

Вона з іншої країни, нам бракує слів
Амури коло сонця припинили спів
Стріли загострили, навели приціл
Але піднявся вітер, застив їм очі пил

Були ми на прицілі, tu me manque, mon amie
Про те, що не відбулося, шкодуємо самі
Чому пізно розумієш, як маєш, то тримай
Я це ніколи не забуду. Гітаро, грай

II
Літо. Ніч. Піонерський табір.
Перша пісня. Перший алконапій
Карі очі, їм майже чотирнадцять
Той, хто керує, увімкнув повільні танці.

Ми біля вогню, гріємо долоні
Пальці прагнуть опинитися в полоні
Пісня позабулася, але лишився грув
Як же її звали? Я забув.

Я забув все, те що важило
Я забув, я забув
Все, що сам відчув я наживо
Я забув, я все забув

III
Погано – не назавжди. Назавжди – ніяк
Але прошу, ти не думай, що вийде саме так
Ти пригадай ті миті, коли сонце у зеніті
Коли ви несамовиті, до кінця відкриті

Бо потім буде пізно, потім стане зле
Сплять амури кляті, не чують мене
Ти теж мене не слухай, просто пам'ятай
Не забувай нічого. Гітаро, грай


Похожие новости.


Шо За Фака?

Шо За Фака?

Місто, місто, дивне місто, п’яне місто, Нема де впасти, скоріш можна десь сісти. Кожен FM крутить своє фуфло, І не дивуйся коли просто так отримєш в чоло. Тут нема виходу, кращих ідей. Тут усе завмирає



The Way I Feel (feat. Adam Joseph)

The Way I Feel (feat. Adam Joseph)

Every night I sit and cry Every night I sit and wonder why Is still nobody knows? And we living in houses of rosen rose And yet we so far apart And it's also hard



Приказ

Приказ

Ай, какая суета и суматоха! По какой причине? Как обычно, мы без фонаря, И светом мы обязаны лучине. Как слепцы перед прозреньем! Но видна проблема на картине. Видно все, Как копошится полумертвый в мешковине. Вижу проблески надежды, Но далеки



Истинно Верую

Истинно Верую

Покуда стою на крутом берегу, Обнявшись с раскидистой вербою, Смотря на летящий в низине табун, Я истинно верую. Покуда дорога встречает меня Звездою мерцающей первою На тихом закате суетного дня, Я истинно верую, Я истинно верую. День за днём,



Брат

Брат

Зберуся - зверну гори Зітхну - розжену хмари Повидираю з серця Старі чужі примари Бог - свідок, я не знаю Як буду жити далі На глибині трьох чарок У озері печалі Приспів: Я прошу одне - Просто знайди мене Я, я,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.