Я Забув (римейк на ТНМК)
Такий вечір буває раз на рік
Мільярд на еру. П'ять на чоловічий вік
Берег океану, гітара на піску
І я хочу сказати, що шукав саме таку
Вона з іншої країни, нам бракує слів
Амури коло сонця припинили спів
Стріли загострили, навели приціл
Але піднявся вітер, застив їм очі пил
Були ми на прицілі, tu me manque, mon amie
Про те, що не відбулося, шкодуємо самі
Чому пізно розумієш, як маєш, то тримай
Я це ніколи не забуду. Гітаро, грай
II
Літо. Ніч. Піонерський табір.
Перша пісня. Перший алконапій
Карі очі, їм майже чотирнадцять
Той, хто керує, увімкнув повільні танці.
Ми біля вогню, гріємо долоні
Пальці прагнуть опинитися в полоні
Пісня позабулася, але лишився грув
Як же її звали? Я забув.
Я забув все, те що важило
Я забув, я забув
Все, що сам відчув я наживо
Я забув, я все забув
III
Погано – не назавжди. Назавжди – ніяк
Але прошу, ти не думай, що вийде саме так
Ти пригадай ті миті, коли сонце у зеніті
Коли ви несамовиті, до кінця відкриті
Бо потім буде пізно, потім стане зле
Сплять амури кляті, не чують мене
Ти теж мене не слухай, просто пам'ятай
Не забувай нічого. Гітаро, грай
Похожие новости.
удзики
Квитки вже куплені, колеса стукані, Мрії занюхані і розклад не чека. Дурні обставини мене обставили, Тебе позбавили – не долетять мої слова! Приспів: І кожен сам своє пальто, удзики – по черзі знизу догори. Хтось серце вкрав,
Для Чего Парнишке Кепка
За шо люблю я кепку, ты спроси меня браток, я тебе отвечу прямо - за ее, за козырек. Еще люблю ее за то, что в ней фасончик шик, и еще за то, что
Я Тебя Боготворю
Дни разлуки, расставаний Мне судьба напрасно нагадала Ты мой остров в океане Берег что в тумане отыскала Я ловлю твой взор горячий Самый нежный голос твой я слышу От любви,
Ветер Северный
Подними повыше парень ворот, Подними повыше и не гнись! Ай да черный ворон, черный ворон Переехал твою маленькую жизнь. ПРИПЕВ: Ветер северный хлестнет, Месяц в небо вылезет, Повезет - не повезет, Куда вывезет. На глаза надвинутая кепка, Звонких рельсов убегающий
Я Войду…
Отпечатав на загаре стыдливость Падает последняя одежда Мы одни и впервые крадутся прикосновения Нащупывая ток, ток Я войду в тебя и вулканы вновь проснуться И от струй дождей всё вернется к нам двоим в эту июльскую
