Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Я Забув (римейк на ТНМК)

В рубрике: Тексты песен — 19.09.2012

Такий вечір буває раз на рік
Мільярд на еру. П'ять на чоловічий вік
Берег океану, гітара на піску
І я хочу сказати, що шукав саме таку

Вона з іншої країни, нам бракує слів
Амури коло сонця припинили спів
Стріли загострили, навели приціл
Але піднявся вітер, застив їм очі пил

Були ми на прицілі, tu me manque, mon amie
Про те, що не відбулося, шкодуємо самі
Чому пізно розумієш, як маєш, то тримай
Я це ніколи не забуду. Гітаро, грай

II
Літо. Ніч. Піонерський табір.
Перша пісня. Перший алконапій
Карі очі, їм майже чотирнадцять
Той, хто керує, увімкнув повільні танці.

Ми біля вогню, гріємо долоні
Пальці прагнуть опинитися в полоні
Пісня позабулася, але лишився грув
Як же її звали? Я забув.

Я забув все, те що важило
Я забув, я забув
Все, що сам відчув я наживо
Я забув, я все забув

III
Погано – не назавжди. Назавжди – ніяк
Але прошу, ти не думай, що вийде саме так
Ти пригадай ті миті, коли сонце у зеніті
Коли ви несамовиті, до кінця відкриті

Бо потім буде пізно, потім стане зле
Сплять амури кляті, не чують мене
Ти теж мене не слухай, просто пам'ятай
Не забувай нічого. Гітаро, грай


Похожие новости.


Wati-bon Son

Wati-bon Son

Intro : Black Mesrimes : Dans tous les tiecs', ?a chuchote Wati-bon son Dry : T'es b?te ou quoi ?Tu veux nous Wati-boycote ? Refrain - Black Mesrimes : Wesh paris nord (paris nord) Wesh paris sud



Забута Ікона

Забута Ікона

Ти мене відпускаєш на усі на чотири вітри, Дозволяєш мені від молитви твоєї піти, Не питаєш, як завжди, де притулок без тебе знайду, Знаю я навіває те мовчання на тебе біду. Приспів: Твоє мовчання золотом



Craziest Things (feat. Will.I.Am)

Craziest Things (feat. Will.I.Am)

Ft. Will.I.Am Chorus: We say the craziest things We say the craziest things Like I love you, hate you, want you or hate you I don’t ever wanna see you again We say the craziest things We



I Need A Little Sugar In My Bowl

I Need A Little Sugar In My Bowl

I NEED A LITTLE SUGAR IN MY BOWL WRITERS CHARLIE SMALLS, J. BRYMN, WILLIAMS Tired of bein' lonely, tired of bein' blue, I wished I had some good man, to tell my troubles



Адреналін

Адреналін

І Зачипаємо струни, лікуємо рани. Ніхто не завадить з тих хто був з нами. Ніщо не зупинить, підштовхне на старті. Ніколи не пізно розібратись чи варто. Розриваю вени, не лягає карта. І як завжди все відкладаю




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.