Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Я Забув (римейк на ТНМК)

В рубрике: Тексты песен — 19.09.2012

Такий вечір буває раз на рік
Мільярд на еру. П'ять на чоловічий вік
Берег океану, гітара на піску
І я хочу сказати, що шукав саме таку

Вона з іншої країни, нам бракує слів
Амури коло сонця припинили спів
Стріли загострили, навели приціл
Але піднявся вітер, застив їм очі пил

Були ми на прицілі, tu me manque, mon amie
Про те, що не відбулося, шкодуємо самі
Чому пізно розумієш, як маєш, то тримай
Я це ніколи не забуду. Гітаро, грай

II
Літо. Ніч. Піонерський табір.
Перша пісня. Перший алконапій
Карі очі, їм майже чотирнадцять
Той, хто керує, увімкнув повільні танці.

Ми біля вогню, гріємо долоні
Пальці прагнуть опинитися в полоні
Пісня позабулася, але лишився грув
Як же її звали? Я забув.

Я забув все, те що важило
Я забув, я забув
Все, що сам відчув я наживо
Я забув, я все забув

III
Погано – не назавжди. Назавжди – ніяк
Але прошу, ти не думай, що вийде саме так
Ти пригадай ті миті, коли сонце у зеніті
Коли ви несамовиті, до кінця відкриті

Бо потім буде пізно, потім стане зле
Сплять амури кляті, не чують мене
Ти теж мене не слухай, просто пам'ятай
Не забувай нічого. Гітаро, грай


Похожие новости.


Corro

Corro

Vetri che si appannano coi respiri miei nella stanza gelida freddo da impazzire qui esco fuori e corro corro via oltre il mondo nelle vie senza tempo sfider? le correnti giunger? giunger? da te corro via dal dolore per poter respirare scaver? gi? nel fondo dentro



Здравствуй, Море

Здравствуй, Море

Муз: Н.Тагрин Сл. Д.Панфилов Здравствуй, берег моря, Здравствуй, шум прибоя! Вас так не хватало мне! Я ждала пол года Солнечной погоды Море я пришла к тебе. Здравствуй, пляж и шум волны И дорожка от луны Море,



Друг

Друг

Якби колись сказала ти мені Стати твоїм човном, Якби колись, то взяв би я тебе І на волю поплив... Якби колись сказала ти мені Стати тінню вночі, Якби колись сказала, я б не спав – За тобою



На Самой Южной Ривьере

На Самой Южной Ривьере

Скоро сорок, Но хожу, как прежде, я В черный выход, через задний двор. Если в жизни Счастья с горем поровну - Значит, чемодан удачи Мной давно уже оплачен. Значит, скоро дело будет так: ПРИПЕВ: На самой южной Ривьере, Где



Stand Up

Stand Up

Ooh aah Album three ya'll Ooh ahh Blue Ooh ahhOh I like what you do Take the time out tonight Let me hear you say ahh And we can take it far Gonna make you feel alright Ohh same




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.