Весела Пісня
Гупає в грудях малий барабан,
Труби трублять, грає баян
Радіснопісня весела лунає,
"ТІК" звучить, для вас Вітька співає
Приспів:
Буде щастя! Гуляй, веселись,
Сьодня Вітька при власті!
Мені пропонують піти в депутати,
А я хочу разом із вами співати!
Вся моя влада і весь мій закон
Пісня, баян, і я кричу в мікрофон:
Приспів
Гупає в грудях малий барабан,
Труби трублять, грає баян
Радіснопісня весела лунає,
"ТІК" звучить, для вас Вітька співає
Приспів
Похожие новости.
Last Ditch Effort (See You Try)
You have chosen dawn to leave Don't bother me while I am sleeping Life continues and though you go out I'll sleep another hour or so Though you think that I am fragile I'm a
«Як»-истребитель
Я — "Як"-истребитель, мотор мой звенит, Небо — моя обитель, А тот, который во мне сидит, Считает, что он — истребитель. В этом бою мною «Юнкерс» сбит, Я сделал с ним что хотел. А тот, который
Старая Армия
Старая армия, Мы воевали за честь и правду. Нас растил В сырости Подвальных стен коммунхоз. С папироской взасос Ночью и днём Мы стоим в полный рост Под шквальным огнём. Старый друг мой окоп В полный профиль отрыл - Снайпер снял
Труп
Облізлі пальці мої риють холодну землю, Біль не дає заснути і я іду на волю. Я бачу тіла інших - вони вже майже згнили, І їм не треба їсти, щоб підтримувати сили. Приспів: Чомусь так
Кабанчик
Мій кабанчик їсть і п’є Мій кабанчик їсть і п’є Мій кабанчик їсть і п’є Думає, що довго прожиє! Приспів: Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гей... Я кабанчика ростив Я
