Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Беземоційна

В рубрике: Тексты песен — 20.06.2012

Рветься на нас вбрання, рвуться вони на зовні як дикі,
В сьому твої знання, дуже великі.
Лінії твоїх губ, плавні рухи ніжного тіла.
Чуєш чарівний звук – ти так хотіла.

Граєшся у кіно у недоторкане дівчисько
Тільки ти вже давно не воно і близько.
Рідкі твої слова, кожне ужалить до безтями.
Летить моя голова якими шляхами?

Льється твоя краса, сліпить навколо твоя врода
Тихо на небесах, їм когось шкода.
Марно збігає час, може створити щось розбійне,
Так заради нас щось емоційне.


Похожие новости.


Boys Keep Swinging

Boys Keep Swinging

1.2.3.4 Heaven loves ya The clouds part for ya Nothing stands in your way When you're a boy Clothes always fit ya Life is a pop of the cherry When you're a boy When you're a boy You can



What I Do

What I Do

Just in case you forgot, we go by the runners, hold up Chris Brown, this what we do, we do this [Chorus:] I be throwin' up my cash, actin' like money ain't a



Снігопад Не Тане!

Снігопад Не Тане!

Ночі коротшають, дні стають довшими, Повітря теплішає і сонечко гріє, А гурт Снігопад ніколи не тане, Гурт Снігопад все більше співає! Ми ніколи не розтанемо, Ми ніколи не будемо мокрими, Ми будемо щодня співати пісню Богу, Ми



The Old Rugged Cross

The Old Rugged Cross

(Verse One) On a hill far away, stood an old rugged Cross The emblem of suffering and shame And I love that old Cross, where the dearest and best For a world of lost



Біль

Біль

1 В небо полечу Від твоїх очей далі, Тихо полечу Від твоєї печалі, - Наче у вогні, Боляче мені. Сльози як дощі, Я тебе забуваю. Холодно в душі, Я у небо злітаю, - Наче у вогні, Боляче мені... Приспів: Біль Знову звідусіль, Ти мені пробач... Біль - В




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.