Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Попкорн

В рубрике: Тексты песен — 13.09.2012

Життя дає мені шанс номер один!
Я нерішучість свою розвію, як дим.
Я роблю те, про що мріяв давно –
Я запрошую тебе в кіно.
Ти кажеш: О! Я чула, фільм цей дуже цікавий!
Придбай хороші квитки, будь ласкавий!..
Вибору в мене нема –
Я купив найдорожчі – сподіваюся, що не дарма...
Використовую шанс, розпочався сеанс,
Гамір ущух, все довкола притихло.
І головне – вимкнули світло. Вимкнули світло!
Для поцілунків місця,
Але тебе не турбує обставина ця.
Ти втупилась в екран, ти випустила жало
І цілий фільм монотонно жувала...

Приспів:
Попкорн!
Такий солодкий, такий солоний!
Попкорн!
Такий солоний, такий солодкий!

Життя дає мені шанс номер два!
Сьогодні в мене вдома нікого нема.
Всі наші – на дачі, але я не з ними.
Я запрошую тебе на гостини.
Ретельно готуюся до прийому.
Процес підготовки мені добре знайомий:
Гарно прибрати, все зайве сховати,
Святкову сорочку попрасувати.
Виделки, тарілки... Шампанське – так! Ні – горілка!
Квітам пахнути, свічкам горіти,
Музиці грати, а не гриміти! А не гриміти!
І ось дзвінок, ти на порозі,
Я стримати хвилювання не в змозі...
Зараз впаду, зараз вискочить серце...
І раптом вкляк – ти з собою принесла...

Приспів

Сам собі створю шанс номер три.
Всі перешкоди – вогнем гори!
Бо я до тебе – так, я до тебе – сяк,
Але ти на мене не реагуєш ніяк.
До біса мрії! До чорта сни!
Зловлю тебе в лісі, прив’яжу до сосни!
А як для твого кохання і цього замало –
Заклею скотчем рота, щоб не жувала...

Приспів


Похожие новости.


That’s Where My Heart Is

That’s Where My Heart Is

I just cannot believe That you want me Beg at your door I just cannot believe That you want me Forever more Time and time I tried to make you mine I didn't think it would be



La Linea Sottile

La Linea Sottile

A mia volta mi fido del mondo non ti dico le botte che prendo Non c'? modo di starsene fuori da ci? che lo rende tremendo e stupendo. La canzone rimasta nel vento le sorprese



Я Прощаюсь С Тобой

Я Прощаюсь С Тобой

За окном шум машин, То ли дождь, то ли снег, Непогоде конца нет и края. Я прощаюсь с тобой, Милый мой человек, И печали своей потакаю. Я не помню уже как тебя потерял, Мне казалось любовь будет



Me Odeie

Me Odeie

Me desgrace, me odeie. S? nunca esque?a que eu amei voc?. Me difame, me odeie. S? nunca esque?a que eu amei voc?. Qual ? o teu segredo, do que voc? tem medo. N?o sou nenhum



Під Облачком

Під Облачком

Під облачком явір похилений Сьпіват на нім пташок премилений Слухай мила як тот пташок сьпіват Же з любови нич добре не быват Ци та любов є од Бога дана Ци лем може дяблом підшептана Хоц бис




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.