Я Не Один
Я ображаю людей,
Люди ображають мене,
Ми із людьми взаємно ображені,
Щось пробігає повз нас,
Це щось називається час,
Та ми ігноруєм його –
Складається враження.
Приспів:
Я не один, коли я знаю,
Хтось десь про мене почує,
Про мене згадає.
Я не один, коли відчуваю:
Хтось десь зі мною
Цю пісню співає.
І хай поки цю пісню
Не дуже чутно в пустелі та лісі,
Але у доброму серці
Вона озоветься, вона озоветься!
Дивись, як руйнується мур,
Мур із потертих купюр,
Дивись і всміхнись задоволено,
Ми біля воріт стоїмо,
Стоїмо вже дуже давно,
Бо хтось написав,
Що прохід заборонено.
Приспів
Ще вчора хтось був на коні,
А сьогодні вже майже на дні.
Та дно – лише тло для усвідомлення,
Життя дається лиш раз,
Дається кожному з нас,
Щоб ми його прожили із задоволенням.
Приспів (2)
Похожие новости.
Песни Тибетских Лам
Несколько раз слышала я Этот усталый голос. Ветер молчит и для меня, Значит уходит сон И это пели ламы Тихо и легко. И это пели ламы, Я не знаю слов. И это пели ламы Полные огня. И это пели ламы, Но
Такое Чувство
Ночь. Сна ни в одном глазу, Время около двух. Мне всегда не в моготу Дождаться чтобы день потух. Открыт был бук, Клавиатуре дам тепло своих рук Это я тебе пишу письмо, мой друг. Вот хватило
Империя
Империя, Империя. Империя... Щелкни пальцами, вот - так, вот - так, это делать очень просто когда делает Потап. А-ну-ка щелкни, но не прощелкай. Давай еще! Протри стекло, протри стекло! Стоп! Протри стекло. Стоп! Господин Потап и начинается хип-хоп,
Колись Так Не Було (як тепер)
Колись так не було (як тепер): Сідали
Сотні Меж
Стандартний ранок Відсутній сміх Ти виправдовуєшся - Вчора ти зробив що зміг. У місті пекло Дівчата майже голі Одну з них ти відокремлюєш Мимоволі. Зверхньо, але не високо Ти глянеш на мене і пройдеш Я бачу, моя дівчино, Що поки що
